Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам парктроник с 4 ултразвукови сензора! - Продаден!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам парктроник с 4 ултразвукови сензора! - Продаден!

    Устройството е чисто ново и е в пълен комплект: управляващ модул, четири броя ултразвукови сензори, LCD-дисплей, кабели и куплунзи, упътване за монтаж и употреба и бор-глава с необходимия диаметър за пробиване на отворите в бронята за монтаж на сензорите.- Работно напрежение DC 9 - 15 V;- Максимална мощност 4 W;- Дистанция на сработване 2.0 м.;- Звуков сигнал в интервала 0.3 - 2.0 м.;- За контакти: GSM 0888334349 E-mail: xm_net@abv.bgЦена: 55 лв.
    Прикачени файлове

    #2
    А има ли гаранция,понеже гледам "xm_net@abv.bg" и си мисля че сте някоя фирма или магазинче. Или просто си я продаваш на частно без гаранция? Yellow_Flash_Colorz_PDT_34
    Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
    Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
    Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

    Коментар


      #3
      Каква гаранция от Deal Extreme?Изкарва си 10 лева човека, цената е добра, ако някой ползва такива сензори, не го мъчете.
      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
      www.cyxap.com

      Коментар


        #4
        Колега Malone, само за едно не си прав - не е от Deal Extreme, от друг сайт е купено !

        Коментар


          #5
          Да, възможно е, дай ми линк на лично съобщение, ако има интересни неща и са на прилични цени.Че все ме влече да си купувам китайски боклуци, въпреки че някои от тях си вършат доста добра работа.Успех в продажбата, за дами е много добро това устройство. Писна ми да купувам брони.
          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
          www.cyxap.com

          Коментар

          Working...
          X