Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat brava, tipo, coupe, пежо 306 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat brava, tipo, coupe, пежо 306 на части

    FIAT BRAVA- 97ма година. Ел.стъкла, огледала, централно, аларма, хидравлика, чуп волан, с челен удар. Мотора е 1.4 12v. Колата е ударена отпред но се движи. Мотора си работи. От удара са засегнати: фарове, калници, капак, броня, радятор. Всичко останало налично. FIAT TIPO- 95та година. Ел.стъкла, огледала, централно, аларма, хидравлика, чуп волан. ИЗГНИЛА. Мотора е 1.4 свалил съм го от колата. Продадени са всичко за челен удар, предно стъкло, скоростна кутия. Купето стои все още.FIAT COUPE- от него имам само части. Колата е пръсната преди доста време. Имам дреболии. Задни амортисиори, лети джанти 15ки оригиналните, бобина стартер, динамо, комп. на климатика, табло и такива неща. пежо 306 96та година. Климатик, ел пакет. Мотора е свален. всички едрогабаритни части са в отлично състояние. Нови фарове броня стъкло. Проблем с регистрацията. Мотора е 1.6 бензинов. Имам и нов радяторЗа повече инфо 0894020031,0878720431

    #2
    колега на мотора от пежото колко пари ще му искаш?
    FIAT uno 1.0Fire 45hp

    Аск "Vromos"- Бургас

    Коментар


      #3
      колега пусни един майл с снимки на джантите ако може azsumpolud@abv.bgблагодаря предварително
      Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
      ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
      DREAMS: SEDICI !!!

      Коментар


        #4
        Амортисьорите на 5-тата врата за Брава? Както и левите дръжки на вратите, пак за Брава?

        Коментар


          #5
          Колеги добавям и още 2 купета, браво, пунто спортинг.

          Коментар


            #6
            търся тъмно синя предна борня с дупки за халогени, 3-ти стоп и задна лява външна дръжка за фиат брава

            Коментар


              #7
              Айде народни цени.

              Коментар


                #8
                Снимки на типото ?
                Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
                Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

                Коментар


                  #9
                  колега, ако може снимки на типото.
                  Bravo 1,2 16V

                  Коментар


                    #10
                    ето снимки
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      Бобина за 2.0 16кл 139кс имаш ли ? Състояние , цена?
                      тише едешь - хрен приедешь!
                      2.0 16V Delta 2 Продава се - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...653&highlight=
                      http://www.3na100.com/ - за всеки, който иска да пътува ефтино.

                      Коментар

                      Working...
                      X