Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срещи за ремонт и взаимопомощ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Срещи за ремонт и взаимопомощ

    Подкрепям на 100% идеята. Другата седмица можем да направим една показна смяна на дръжки на Браво - и без това съм обещал на д-р Бари...Остава да изберем място където ще се прави това.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    И аз съм съгласен! Също съм обещал смяна на дръжки на Асенчо Mazgarev, а пък и за доста други работи мога да съм полезен! Единственият проблем е, че имам малко шашаво работно време-когато нормалните хора почиват аз работя и обратното.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Супер ценна идея! Само не знам с мястото как ще стане - мисля, че няма да са малко хората (а съответно и колите), които ще искат да използват хубавото време да си почовъркат по колата - пък и да има някой, който акъл да им даде!
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        твърдо за :D
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          Vladim, какво ще кажеш за туй място, където и без това ми помагаш на мен... кажи какво ти е мнението преди да го предложа!
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            Mazgarev написа:
            Vladim, какво ще кажеш за туй място, където и без това ми помагаш на мен... кажи какво ти е мнението преди да го предложа!
            Давай!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              такааам... вече имам одобрението та значи: http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=c7....y=151само че тези от BGMaps още не са го оправили, хем им писах...но там се намира...та това е нерегулиран участък и през делничните дни до към 5-6 часа стоят едни камиони да чакат някой да ги наеме...в неделя целя ден е свободно а във събота от към 3-4 следобяда вече няма никой.дълго е около 200м и е широко колкото 3 ленти някъде... според мен е удобно именно за такива срещи... на голямо разстояние един от друг могат да спрат поне 30-тина автомобила (даже до към 40-50)по-късно ще ида до там да снимам и да ви покажа за какво става въпрос...ще снимам и как се влиза там от булеварда...
              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

              Коментар


                #8
                ето и снимките:
                Прикачени файлове
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  още...
                  Прикачени файлове
                  FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                  Коментар


                    #10
                    последно
                    Прикачени файлове
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #11
                      а да знам го честичко съм минавал от там ми идеално е само за ако някои трябва да погледне отдолу ще е маи трудно но...остава и да се поуточним кога и към колко и дали всички можем.
                      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                      Коментар


                        #12
                        най-добре неделя... неделя целия ден е на разположение там... а за събота евентуално следобяда...иначе ако сте навити за неделя - 12.30 може... може и 11.00 въпроса е по-раничко да е...... а и наблизо има: един сервиз (за ако направим непоправимото ) и наблизо е и Александър Ауто
                        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                        Коментар


                          #13
                          И аз харесвам идеята на колегата за неделя....в момента колата ми е в сервиз ама искам след сервиза да видя и друго Типо как върви щото ми си струва че моето не ще. Надявам се няма да има само браво и брава там?
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            да бе верно ал ауто е близко емм събота е божурищеее от 16 откриването и мисля да съм там може за неделя ?
                            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                            Коментар


                              #15
                              Значи да разбирам за неделя в 11.00 часа там... така ли?Кои ще дойдат? ... Гледайте да сте повече! П.П.: аз ще оставя там мойта синя Брава за маркер, че не сте се объркали
                              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                              Коментар

                              Working...
                              X