Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat 1800 Berlina 1966г. Реставрация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat 1800 Berlina 1966г. Реставрация

    Бях се регистрирал в друг форум, но реших и тук да си пусна темата за новата ми придобивка Фиат 1800 В. Колата е в добро състояние като купе, ръжди няма като цяло е много запзена салона е оригинален и мн запазен. Но колата има дребни забележки а именно липсват лайсни, търся тазчета и мн други дребни нещица. Ще я правя лятото сега е в гараж на топло, но набавям части и ако може да ми помогнете с информация или части за тази кола ще съм мн благодарен :D Качвам и снимки за да я видите
    Прикачени файлове

    #2
    Ето някои части които съм взел за колата чисто нови
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      http://cgi.ebay.it/DEVIO-LUCI-ORIGIN...ea7eb4bfВиж тук какво се продава, "малко" е скъпо де, но реших да ти го покажа.
      1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

      Коментар


        #4
        Честито колега ,много добър и запазен автомобил истинска рядкост ние имаме някой части фарове и други може нещо да изровим :D :D :D

        Коментар


          #5
          Много благодаря колега, ако може да те помоля да качиш разни неща за Фиатката за да видя какво имаш и ако нещо ти е за продан да ме оборудваш. Почерпката е гарантирана :D

          Коментар


            #6
            booger написа:
            Много благодаря колега, ако може да те помоля да качиш разни неща за Фиатката за да видя какво имаш и ако нещо ти е за продан да ме оборудваш. Почерпката е гарантирана :D
            Калега ,разгледай в ПРОДАВА има тема за части за ретро Ланчия и Фиат иначе ще потърся нещо конкретно за теб и ще сложа снимки

            Коментар


              #7
              Поздравления! Най накрая някой да събере смелост да реставрира ретро фиат!! Ще следя темата с интерес!!Успех!!
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #8
                Благодаря колега Ще се постарая да я направя, но докато не стане топло, мисля само да посъбера каквото ми е нужно за колата. Снимки ще качвам на всичко което правя.

                Коментар


                  #9
                  Да ли се знае колко са в движение от този модел.Знам че има с 1500,1800,2100,2300 кубикови двигатела.И Имали части за тях

                  Коментар


                    #10
                    Колега писах ти на пощата в АБВ

                    Коментар


                      #11
                      Реших да се похваля колеги, че си намерих още някои неща за колата
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        ....... Очарован съм!!!!!
                        fiat divak

                        Коментар


                          #13
                          Благодаря колега, почти се бях отказал да го правя, но усетих че ще направя грешка ако го продам и си го запазих

                          Коментар


                            #14
                            booger написа:
                            Благодаря колега, почти се бях отказал да го правя, но усетих че ще направя грешка ако го продам и си го запазих
                            Колега, позволявам си да се намеся в темата, защото имаме нещо общо! Предстои ми възстановяване на почти същата кола, но 2300/ 1968 г. Колата е в много добро състояние /скоро ще публикувам снимки!/, стояла е в гараж около 30 години, на километри е не повече от 100.000, а доста по купето е правено / за съжаление отдавна и вече няма ефект!/. Колата не беше палена от около 28 години, но след мялко лечние на бензиновата помпа и карбуратор двигателят стартира - за съжаление с неприятен стържещ звук, което вероятно е ангренажна верига! ще ти бъда благодарен, както и на всеки колега от форума ако ме информира за това, от къде мога да се снабдя с резервни части - проблемни са засега най-много гумените уплътнения по врати и багажници, тампони /дали се правят по поръчка от някой?/ и т.н. тази кола има снатиментална стойност за мен и ще я реставрирам. Имам доста добри умения на механик, така че работата не ме плаши, колкото какво може да излезе в процеса като смяна на части и намирането им! ще съм благодарен на всеки отзовал се, а ще публикувам и снимки в отделна тема! Благодаря ви предварително!

                            Коментар


                              #15
                              Писах ти на пощата

                              Коментар

                              Working...
                              X