Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ОТНОВО кофти случка с ГОЛФ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ОТНОВО кофти случка с ГОЛФ...

    Аз - който бях пуснал тема "Защо мразим голфаджиите?" вече разбрах, че явно това си е наистина синдром и е диагноза - много тежка при това!Ето какво се случи днес на баща ми: http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=17200 <-- ето тук се регистрира специално във форума им за да издири ко****то!!!Просто не можах да повярвам на очите си как може някой да ти счупи огледалото и дори да не спре да се поинтересува какво е станало!УЖАС!И ВСЕ СИ МИСЛЯ ЧЕ ВСИЧКО БИ БИЛО ПО-ПРЕКРАСНО И ПО-ЛЕСНО, ПРОСТО АКО ВСЕКИ ОТ НАС (ШОФЬОРИТЕ) ВНИМАВА МАЛКО ПОВЕЧЕ КОГАТО СЯДА ЗАД ВОЛАНА!!!
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    #2
    Изчетох темата и моето мнение е че бащати е постъпил глупаво. Ако е искал този шофьор да бъде санкциониран е трябвало да извика КАТ без значение той дали е там или е избягал. Това са елементарни неща и е странно че баща ти не ги е знаел.Ако е избягал онзи само си е влошил положението си понеже прави второ нарушение. Сега постфактум нищо не може да се направи вече. Просто ако твоя застрохавател прецени да изплати щетата в най лошия случай ще вземе парите от неговия което малко ме съмнява тъй като вече не може да се докаже нищо. Просто щетата ти ще се води на неизвестен извършител...Ако баща ти беше спазил процедурата сега щеше да има протокол от КАТ доказващ ПТП-то и факта че другия участник е избягал. Дори и да няма вина пак отнася наказание за напускане на мястото на ПТП-то. А сега кой знае как се кефи че му се е разминало...

    Коментар


      #3
      на следващия ден заминавахме за чужбина... нямахме време за всичките тези неща. За това си сменихме огледалото и като се върне ще го върнем обратно за да платят застрахователите...В случая глупаво не е постъпил баща ми - той просто си караше колата и някакъв келеш ни направи белята... той е този който е постъпил глупаво!!!А аз имах друго предвид пусането на тази тема и пускането на другата в техния форум... а именно: там за да го сплаша евентуално да си плати без да се разправяме по разните му там застрахователи, обаче все се намират разни умници, които не знам - толкова ли не могат да се досетят защо я пускам тази тема, които разправят как нищо не можем да му направим и т.н.а тук я пуснах просто да се оплача...
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        Ами такъв е редът - вика се КАТ. Ако не ти се занимава - плащаш си и толкоз Баща ти го е направил избора пък после тръгнал да се оплаква. Разбирам че за самото ПТП той няма вина. Но да не си потърсиш правата когат трябва а после да заплашваш с ултиматуми е глупаво. Взел е необмислено решение - що трябва да си го избива по форумите после.Как си го представяш онзи да плати ? Нали ако и да е виновен той съвсем добросъвестно си е направил застраховка която покрива именно такива рискове. Наистина случката е неприятна но това е положението ...

        Коментар


          #5
          Просто е трябвало да слезеш и да се разправяш с този "умник",откъде накъде ти ще плащаш за нещо за което не си виновен
          Punto SX 1,2 75ks

          Коментар


            #6
            той си се погрижи и избяга...но нищо... сменихме огледалото и заведахме щетата и отново си върнахме новото... сега след 2-3 седмици ще ни изплатят огледалото...
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар

            Working...
            X