Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

чинкуиченто на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    чинкуиченто на части

    продавам фиат чинкуиченто на части колата е нов внос (австрия) 1.0 кубика ел.стъкла0899 87 53 86 или 0878 87 53 86 пращам с ЕКОНТ
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3


      а защо начасти ?
      Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
      http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

      Коментар


        #4
        Re:

        super_s написа:
        а защо начасти ?
        може и цяла колата е нов внос едната бубина дава слаб ток и има ръжди по веждите това са и проблемите цена на цялото 600 лева

        Коментар


          #5
          фиат

          а иначе със документите жсичко наред ли е.коиа година е колата и какво има по нея.питам защото имам и една дедра тука на оферта за 700 с газ и се цхудиа.по принцип търся нещо по малко и евтино от дедрата колкото и налудничево да звучи.пък съм малко отдалече за да дойда просто да я видя
          Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
          http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

          Коментар


            #6
            Re: фиат

            super_s написа:
            а иначе със документите жсичко наред ли е.коиа година е колата и какво има по нея.питам защото имам и една дедра тука на оферта за 700 с газ и се цхудиа.по принцип търся нещо по малко и евтино от дедрата колкото и налудничево да звучи.пък съм малко отдалече за да дойда просто да я видя
            документи има (кауфентраг) колата е с централно,ел . стъкла,идеални зимни гуми (фулда много добри) салона е зацапан иска пране има изгнили вежди иначе от долу купето е 6 всичко по колицата работи

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Колега кората на багажника в какво състояние е? Ако може снимки и цена?
                (Innocenti Mille 1.4 i.e.)
                -Fiat Tempra 1.6 i.e.-
                -Lancia Delta 1.6 16V-

                Коментар


                  #9
                  Boko написа:
                  Колега кората на багажника в какво състояние е? Ако може снимки и цена?
                  утре ще кача снимки колега

                  Коментар


                    #10
                    .....
                    Прикачени файлове

                    Коментар

                    Working...
                    X