Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Aвто-мото поход за Великден.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Aвто-мото поход за Великден.

    Става въпрос за една или две нощувки.Моля отговорилите да се представят и обосноват.Благодаря!!!
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    #2
    Евала Миро....аз съм в колоната 100%...ще агитирам и половинката си за присъствие....

    Коментар


      #3
      А алтернативите за спането какви са - места, брой легла, цени и т.н........идеи някакви.

      Коментар


        #4
        Нямям никава идея за цени и спане,просто изкаме да знаем мнението на колегите от форума.За резервации още е рано.Не пречи да се отиде и да се попита.
        Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
        Трезвен ТУК не пиша!
        Un Italiano Vero

        Коментар


          #5
          Можем поне да се опитаме - и аз съм ’за’, половинката - предполагам, също! :D :D :D
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            Добре звучи!!!

            И на мен ми хареса идеята! На половинката ми също - каза: "в случай, че сменим носачите..." Проверих - Рилския манастир е на 419 км. от Русе, а Клисурския на 381 км., така че разликата не е от особено значение... Аз лично съм за Клисурския, защото никога не съм ходила в този край на България. Но това не означава, че ако колегите изберат Рилския ще се откажем Жалко само, че от Русе няма да сме колона... най-вероятно ще сме само ние, като гледам "активността" на русенци във форума...
            TEMPRA 1.6 i.e. S

            Коментар


              #7
              Клисура! Само да си носим пиенето ...

              Коментар


                #8
                Re: Добре звучи!!!

                z написа:
                И на мен ми хареса идеята! На половинката ми също - каза: "в случай, че сменим носачите..." Проверих - Рилския манастир е на 419 км. от Русе, а Клисурския на 381 км., така че разликата не е от особено значение... Аз лично съм за Клисурския, защото никога не съм ходила в този край на България. Но това не означава, че ако колегите изберат Рилския ще се откажем Жалко само, че от Русе няма да сме колона... най-вероятно ще сме само ние, като гледам "активността" на русенци във форума...
                Така си е, Миличка .... Но надявам се всичко да е наред .... и да се видим с колегите от форума .... А колкото до смените то има и други неща .. но ще ги сменим до тогава ..... Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #9
                  Купон да става !!!

                  Пишете още двама участника - FEN TEMPRA BG (админа да ме извини за малкото латиница) и Детето с Темпрата а може да навием и собственичката на Пунтото да дойде та да стане по-голям отбора. На Рилския манастир има хотел който не беше лош преди 12 години сега не знам какво е положението, а на Клисурския не съм ходил. Та нека мнозинството да реши - глас фиатов - глас Божий :D

                  Коментар


                    #10
                    В същност Клисурски, Рилски все тая. Аз на Клисурския не съм ходил, така че бих се радвал да отидем там, а пък Рилския е класика

                    Коментар


                      #11
                      Супер !

                      Mitko написа:
                      Ех видя пиене и не прочете. Манастира се казва Клисурски, но се намира до Вършец. А пиенето трябва да го пазим от монасите!
                      Тук вече сме извън града и става готино 99% сме в колоната от София Нека да е на Клисурския манастир, защото.... Още не съм ходил Ама да не ни "вземат поповете пиенето"Прав си е Митко... Шегувам се... Аз пия само по една глътка
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                      КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                      КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                      КУПУВАМ: Спортен волан

                      http://www.tempra-clube.hit.bg
                      http://www.tempras.myfreebb.com

                      Коментар


                        #12
                        Великденски поход...

                        Аз съм за Клисурския,първо,защото не съм бил там,освен това Рилския,особено по Празници ,мисля,не е най-подходящо място за подобна сбирка /голямо стълпотворение, да не кажа навалица-ще бъде затруднена организацията,в см.ангажиране хотел, места в заведение и пр. /-само си казвам мението, никого не ангажирам да го споделя...Снимките на Митко силно ме заинтригуваха в посока-Клисурския ! :D
                        Ex. Grande Punto Driver

                        Коментар


                          #13
                          miiiiiiiiiii

                          Няма значение къде ще се ходи, щом и аз ще съм там "...а ти само смей да не дойдеш......"

                          Коментар


                            #14
                            Re: miiiiiiiiiii

                            като гледам за Клисурския клонят мненията?ъъъ един въпрос.... кога е Великден? а мамооооооооо......и нека господ се смили над невежеството ти.......амин....

                            Коментар


                              #15
                              Re: miiiiiiiiiii

                              Mitko написа:
                              emdless4 написа:
                              като гледам за Клисурския клонят мненията?ъъъ един въпрос.... кога е Великден? а мамооооооооо......и нека господ се смили над невежеството ти.......амин....
                              Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Админ Явор май пак се е намесил. Ами на 1 Май е Великден.
                              Хехе, така е ...

                              Коментар

                              Working...
                              X