Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цел и правила на раздела

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цел и правила на раздела

    Колеги, с този раздел ви даваме възможност да създадете нови бизнес връзки, да споделите каква е дейността ви и как бихте могли да подпомогнете притежателите на италиански автомобили. Разделът е изключително с бизнес цел, като не се допускат директни реклами на фирми, цени и магазини.При наличие на подобна рекламна дейност администрацията на форума може без предупреждение да изтрие темата/поста ви. Клуб ФИАТ България ви пожелава успешен бизнес!
    Alles in Ordnung

    #2
    Не е ли малко противоречиво ?Бизнес-дейност, представяне - без реклами, цени и прочие ?

    Коментар


      #3
      Добре де, не е ли малко противоречиво това- хем бизнес, а пък без конкретни фирми и цени. Примерно аз съм Пенчо и продавам резервни части за Фиат, ама как се казва фирмата, къде се намира магазина или колко струва конкретна част не мога да кажа ,понеже е против пражилата и ще ми изтрият поста Е каква е ползата тогава ?
      Fiat Brava 1.4 SX 12V 97

      Коментар


        #4
        например... Теодор Костадинов - дипломиран юрист - мога да съм полезен в областта на гражданскоправните отношения, по-специално имам опит в нотариалното право и защитата на лични данни. телефон за връзка 0896 686489.
        "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

        Коментар


          #5
          toko написа:
          например... Теодор Костадинов - дипломиран юрист - мога да съм полезен в областта на гражданскоправните отношения, по-специално имам опит в нотариалното право и защитата на лични данни. телефон за връзка 0896 686489.
          Точно така - а след време, можем да разделим въпросните дейности по теми - например тема "Юридически услуги" - и вътре никовете /имената/ на всички, които имат връзка с темата, "Уеб дизайн" - всички, които се занимават с уеб дизайн...Подробности за цени и т. н. винаги можете да получите по ЛС или някой от другите начини
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            Значи всеки може да постне по една тема, както направи Здравко и като се натрупат определен брой в дадена област, по преценка на администраторите могат да се обособят подфоруми по области. Пък вече на кой каквото му трябва, ще се разбираме с различните комуникации.Правилно ли съм разбрал?
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              kiro_of_the_day написа:
              Значи всеки може да постне по една тема, както направи Здравко и като се натрупат определен брой в дадена област, по преценка на администраторите могат да се обособят подфоруми по области. Пък вече на кой каквото му трябва, ще се разбираме с различните комуникации.Правилно ли съм разбрал?
              Напълно Даже бих го нарекъл нещо като "Клубна служебна визитна картичка"
              Alles in Ordnung

              Коментар


                #8
                Нещо няма много мераклии... Стеснявате ли се, какво ли...
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  Да де ама.....

                  Добре аз нещо не успях да разбера.Примерно загледах че има една тема "Работно облекло".Фирмата,за която работя пазарува от даден магазин такива облекла и те са си доказали качествата и възможностите.Защо да не спомена къде е магазина,координати ранзи и т.н. в темата ами трябва някой колега да пуска тема в "консултации" например за да му кажем къде има магазини,да му даваме координати и т.н.....не мисля че има много смисъл от темата след като в "Кой къде работи" мисля че има достатъчно информация за повечето от нас и там идеята на темата е същата като на тази тук всеки да каже с две-три думи с какво се занимава и ако на някой се наложи да се обърне към него.Сега може би колегите,създатели на темата леко ме мразят ама в крайна сметка мисля че ще е по-добре всеки да каже с какво може да е полезен например че има магазин за части и може да ги урежда по-евтини или сервиз или каквото и да е вместо да казва "аз съм учил нещо си и мога да ви помогна в тази област" защото аз мога да ви кажа че съм учил промишлена електроника и че мога да ви помогна в тази област ама надали много от вас имат огромни заводи с поточни линии или произвеждат микроелектроника за да съм им от полза.Пък в същият момент мога да ви кажа много магазини за какво ли не или колегата горе примерно с правните услуги можеше да каже че при него нещо си е по-евтино или по-бързо може да се справи и да си остави координатите на офиса и т.н. и мисля че щеше смисълът да е по-пълен.За директните реклами в стил "Авточасти Фиат",праснат адреса и само толкова съм съгласен да не ги толелираме.
                  Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                  Коментар


                    #10
                    бизнес

                    Бизнес клуб но без реклама как?как ако ми трябва доктор и има тъкъв от форума да го намеря поне един телефон трябва да има .нее достатачно само да знаем/ кой кой е а къде можеш да го намериш /.
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар

                    Working...
                    X