Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe 2.0 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Coupe 2.0 16v

    Продавам АВТОМОБИЛ Fiat Coupe 2.0 16v, катастрофирал. Здрав двигател(87000км), скорости, табло с 2 airbag, ходова част, част от ламарините, и др. Колата се продава цялата. Цена 3200 лв., Тел.: 0897996846, e-mail: brad@mail.bg
    Fiat Coupe 2.0 16v

    #2
    Преди имаше снимки в мобил.бг. Прати ми снимки отвътре и отвън, повече ако мoже, за да се види цялата кола dmx@soon.com

    Коментар


      #3
      ..

      То няма кола ти снимки искаш,шегичка. От ламарините нищо не става, въпреки някви оптимисти я гледаха и реагираха така все едно е за пастиране само. В интерес на истината задните панели с капака и бронята са здрави, обаче таван, врати, преден капак, са яко зле. А предните рогове не са мръднали грам, някви искаха да си ги режат че само те им трябвали. Не ми се занимава,ако хвана да я разглобя, ще и взема повече от колкот съм я платил като нова! И така...за мен тази кола не става да се прави, но по нея части здрави има много.
      Fiat Coupe 2.0 16v

      Коментар


        #4
        Хубаво, то ясно, че е станала на баница, ама ме интересува горе-долу на каква баница. Разбрах общо взето от обясненията ти, ама малко снимки ако ми пратиш ще ме улесниш, за да знам заслужава ли си да идвам до София.

        Коментар


          #5
          Ако решиш да продадеш лявото огледало, кажи ми. Ще го взема.
          Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

          Коментар


            #6
            И аз мисля, че има смисъл да я пуснеш на части.Почти на всички с купета им трябва по нещо.
            Join My Mafia: http://apps.facebook.com/inthemafia/...rom=1577315779

            Коментар


              #7
              А аз мисля че няма нужда да се хабите щото сигурно колата е продадена отдавна ! Вижте датите!
              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

              Коментар

              Working...
              X