Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиза под моста на Дианабад в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиза под моста на Дианабад в София

    Здравейте аиде и аз сега да си кажа мнението за един доста популярен сервиз в София.Значи сервиза се казва Tany и се намира под моста на Дианабад, до сервиза на Ситроен.Та отивам аз с много бели по колата-скъсан ангр. ремък на Типо едновалка...знаете какво става...Казаха ми-за 300лв. ще е като нова.Нямах къде да ходя, а и да ме дърпат с колата из цяла София...нбе върви.Оставих я там...цените са по-високи и от Вантотрейд може би....Сменени ангр.ремък и ролка, канален ремък, клапани(, гарнитура на глава, един пул и повдигач...430лв. цялата работа, на други места осн. ремонт на двигателя щях да направя...Работата е свършена що-годе добре, като изкл. че не са сменили ролката на каналния ремък и СТРАННО защо економаизера ми постоянно седи в червения сектор...Засега не съм усетил други неща, не ги изкл. обаче.Та въпросът ми е-докога ще е все така-казват една цена-в случая 300лв, а не щеш ли излиза 430...За сведение за работата ми взеха 230лж., а 200лв. всички части...и така Кожодери навсякъде...Още не съм нацелил сервиза за моето Типо, надявам се да го направя скоро!На вас оставям да си прецените дали да си водите колите там...На всичкото отгоре нямат диагностик!
    N.Y. State of Mind

    #2
    Ех пич защо не писа по-рано - съвсем на близо точно срещу входа на КАТ има един сервиз РалиАрт....Там за тая работа щяха да ти вземат не повече от 200 лв а и всичко щеще да е като хората.А иначе аз на твое място нямаше да им платя 430 лв. Особенно ако предварително са казали 300.Ебати свинщината. Ебати кожодерите. Там са цяла поредица от сервизи - мои колеги са им сърбали попарата - какво ще кажете за оправяне на утечка на стопове на митсубиши колт за 80 лв?Колеги добре че е форума - да се консултираме взаимно - иначе ще ни режат главите от кръста - да им се незнае и майстори и некадърници!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Колега zgabrovski .този сервиз съм забелязал ,че доста го коментираш(от към добрата страна).там всичко ли оправят ?? или просто са ти добри познати !! малко повече информация ако може да дадеш ,предполагам ще е полезно .
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        Не са ми познати. Попаднах случайно там и бях доволен от работата на Стефан.Нямат специалиирана апаратура като фиат екзаминъри например но за механични проблеми се справят доста добре. Мисля и аз да ги посея тия дни да огледаме за поражения по ходовата част от зимата...
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          хммм значи трябва да отида да попитам ,имам за смяна един семеринг ,което доста ме притеснява като ремонт ,и се чудя къде да отида да ми го сленят !
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            аз горе долу мога да кайа същото и за вантотрйд.като си купих бравото и отидох там да сменя ангренажен ремък.и ми казаха една цена(сега не си спомням колко).оставих колата и ми се обаждат да отида че нещо друго трябвало да се направи.това другото е че на болтът на който се държи едната ролка се е прецакала резбата.отидох и викам да го оправят.та рещих и да попитам колко ще е всичко: смяна ангренажен ремък+смяна 2 ролки+пренавиване резбата+частите=600лв.хахаха..представяте ли си.и аз като вдигнах един скандал.нали ми казахте една цена.а тя била само на труда.приямчика не е разбрал,незнам си какво.та слд горещи спорове ми сглобиха колата(със стария ремък) и си я прибрах.от тогава не ми се мисли за вантотрейд.

            Коментар


              #7
              Аз като взех Типото ( преди година ) ходих да питам за цена в Итал сервиз. 58лв за смяна на ремък без частите. Освен това ме гледаха като извънземен щото бях отишъл пеша, без кола пък аз работех наблизо. Да не говорим как ми се накараха че съм и купил ремък и ролка а не било от тях. А аз даже не бях им оставил кола...После за 30лв на друго място ми смениха и ремък и ролка и то перфектно. Много мразя кофти отношение - директно си тръгвам и това е!
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Много ясно!
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  zdraveite.az sam vi nov 4len no se radvam na mnenieta vi.imam brava 97g tarsia magazin za 4asti.triabavt mi 4etki za startera i dat4ik za temperaturata.obarnah dosta saitove ama ne namiram adresi na magazini a ne mi se obikalia ciala sofia.ste se radvam ako niakoi pomogne.
                  plamen

                  Коментар


                    #10
                    Коелега добре дошъл във форума. Моля те да прочетеш правилата и да пишеш на кирилица.Виж тая тема:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3510Колегите са сложили адреси и телефони на всички известни магазини. Има и възможността да пишеш лично съобщение на hit-ko мисля че ще получиш най-добрите цени.
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      За евтини и оригинални части също така можеш да се обърнеш към един хората във форума-hit-ko, приятели си поръчваха от него части и бяха много доволни от качеството и цените!
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар

                      Working...
                      X