Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Брава на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Брава на части

    Здравейте колеги,продавам си фиатчето на части, че малко го удариха ето информацич за него:1.6 16V 103к.с. ; 05.1996г. ; климатик - работещ; ел. стъкла; ел. огледала; оригинално стерео; ABS; AirBagsДвигателят работи перфектно; климатика работи; радиаторите са здрави. продавам я само на части.ако някой проявява интерес тел.: 0888217210е-майл: raddy2887@abv.bgГрешен раздел->Преместена!Модераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2
    Ъп!Колата беше много стегната преди удара пазаруваите! :D
    Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD
    Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
    Alfa Romeo 155 2.0 8V

    Коментар


      #3
      Колега здравей и за много години!!!!Блъснах фиата и то този път повечко SmileТа ми трябват следните неща: ( всичко е от дясната страна )- фар (десен)- калник (десен)- подкалник (десен)- предна дясна врата- преден десен амортесьорТова са по-важните частиИма и още нещаКато изникнат още части ще пиша пак....
      99' Fiat Brava HSX 1.9JTD 105Hp -> 05' Fiat Croma 1.9 MJET 16v 150Hp

      Коментар


        #4
        имам дясна предна,задна врата. калника е смачкам и подкалника е счупен за амортерьора щще проверя. ако имаш все още интерес пиши на лс да ти кажа цени.

        Коментар


          #5
          колега имаш ли оригиналния крик и ключа за гумите? 3-тия стоп в какво състояние е, че моя малко зел да сдава багажа от слънцето.може и на лични

          Коментар


            #6
            Изпускателни колектори, цена?

            Коментар


              #7
              PB 5976 BC написа:
              Изпускателни колектори, цена?
              Колега, извинявай за забавянето, но бях в провинцията. цената им е 50лв.

              Коментар


                #8
                Пепелника между предните седалки имаш ли го ?
                Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                Коментар


                  #9
                  7or37o написа:
                  Пепелника между предните седалки имаш ли го ?
                  този който се използва от пасажерите отзад или този на централната конзола?

                  Коментар


                    #10
                    Оригиналната "музика" работи ли и ,ако -Да,цена?P.S.В момента съм със СД,което ми изглежда грозно
                    MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
                    ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

                    Коментар


                      #11
                      plamenHART написа:
                      Оригиналната "музика" работи ли и ,ако -Да,цена?P.S.В момента съм със СД,което ми изглежда грозно
                      Музиката е продадена.

                      Коментар


                        #12
                        Колега, каква е цената на задната чистачка + малкото рамо което стои закачено на оста + моторчето което я върти заедно със гумените уплътнения, шайби гайки и пр.?Каква е цената на вентилатора на парното?Каква е цената на третия стоп?

                        Коментар


                          #13
                          mihr написа:
                          Колега, каква е цената на задната чистачка + малкото рамо което стои закачено на оста + моторчето което я върти заедно със гумените уплътнения, шайби гайки и пр.?Каква е цената на вентилатора на парното?Каква е цената на третия стоп?
                          Колега, третият стоп е продаден, а цени за другите работи ще ти напиша утре.

                          Коментар


                            #14
                            pkjonny написа:
                            mihr написа:
                            Колега, каква е цената на задната чистачка + малкото рамо което стои закачено на оста + моторчето което я върти заедно със гумените уплътнения, шайби гайки и пр.?Каква е цената на вентилатора на парното?Каква е цената на третия стоп?
                            Колега, третият стоп е продаден, а цени за другите работи ще ти напиша утре.
                            иамш ЛС

                            Коментар


                              #15
                              Колега с колко еърбега е ?Ако е с 2 ми трябва пластмасата на пасажерския!

                              Got nos?

                              Коментар

                              Working...
                              X