Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto Sporting 01' CD CHANGER

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto Sporting 01' CD CHANGER

    Момчета, баща ми докара от Германия Пунто 1.2 16V Спортинг 2001г. Колата е перфектна. Със Навигация, СД Ченджър + Суб Буфер ( тва си е всичко оригинално Блаупункт, 100 вата е буфера). Докара го преди 4-5 дни. Всичко си работеше... В неделя пускам Ченджъра - опитва се да прочете диск и неможе, след което ми изписва NO MAGAZINE (тва на немски), а от горе ГРЕШКА !!! т.е все едно неможе да разчете диска вътре, или ако мога да се изразя Ченджъра не е готов за работа (горе долу тва пишеше в книжката).Дажа неще и да изплюе дисковете от ченджъра, ното да приеме, а му светят лампите Някой има ли идея от какво може дае ? На единия ден си работи, а на другия се едно няма Ченджър ?!

    #2
    Ако чейнджъра е отделно устройство - виж дали има захранване или да не е прекъснат кабела до конзолата в купето!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      zgabrovski написа:
      Ако чейнджъра е отделно устройство - виж дали има захранване или да не е прекъснат кабела до конзолата в купето!
      Бе той ченджъра си е при мене, на таблото, много тарикатско Иначе лампите му светят, просто не може да прочете диск, нито да изкара, стои като блокирал. А CD-RW четат ли ченджърите Ако може някой да даде e-mail д аму пратя снимки да ги качи

      Коментар


        #4
        Може наистина да е блокирал, да е заседнал някой диск...
        FIAT Tipo 1,4mi - EX
        Alfa Romeo 146ti - EX
        Alfa Romeo 156 2,4JTD

        Коментар


          #5
          Продаваш ли колата???интересува ме
          Punto 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Не я продавам Още не съм и се нарадвал. Със всички екстри е 4 airbags, клима, навигация, 2 чифта джанти 14" и 16" със 10мм фланци оригинални ФИАТ (даже във TUV-а се разрешава да се кара със 16"; като сложа 16" ще я снимам ), ел. стъкла, трета стоп светлина, спойлер над задното стъкло и други . Много и се кефя

            Коментар


              #7
              ццц "рацер" още 1 се извъди емм шукаритетно ще да е моито няма таквиз екстри чак а си и е и 97-а честита и безавариина а по темата никаква идеика
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар


                #8
                Re: Punto Sporting 01’ CD CHANGER

                Turbo написа:
                Момчета, баща ми докара от Германия Пунто 1.2 16V Спортинг 2001г. Колата е перфектна. Със Навигация, СД Ченджър + Суб Буфер ( тва си е всичко оригинално Блаупункт, 100 вата е буфера). Докара го преди 4-5 дни. Всичко си работеше... В неделя пускам Ченджъра - опитва се да прочете диск и неможе, след което ми изписва NO MAGAZINE (тва на немски), а от горе ГРЕШКА !!! т.е все едно неможе да разчете диска вътре, или ако мога да се изразя Ченджъра не е готов за работа (горе долу тва пишеше в книжката).Дажа неще и да изплюе дисковете от ченджъра, ното да приеме, а му светят лампите Някой има ли идея от какво може дае ? На единия ден си работи, а на другия се едно няма Ченджър ?!
                и аз имам същия проблем аиде ако намериш решение плс кажи. Благодаря педварително ! )))

                Коментар


                  #9
                  IDC-A09 трябва да е чейнджъра и не чете RW-та.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    А някой да има идеи каква е буксата на оригиналната бас каса от към касетофона?

                    Коментар

                    Working...
                    X