Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.4 12V СПЕШНО!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 1.4 12V СПЕШНО!!!

    Първа регистрация декември 1995 г. Технически колата е отлична - добре поддържана и сервизирана. Има забележки по външния вид, видими на снимките. Окачване - кит на Powertech червени пружини и газови къси амортисьори - 6 см. Внесох я от Германия преди година и 6 месеца. 3 оригинални ключа. Екстри: регулировка волан, регулировка фарове, имобилайзер, Airbag, подлакътник, централно заключване, аларма, серво. Сменени консумативи (ремък, ролка, масло и филтри,). Километри- ~175000 реални. Лично съм я взимал от човек в Германия. Има музика CD Kenwood 4 по 45 с елипси също Kenwood. Добри зимни гуми. Карана е само със Селениа Голд. Годишна винетка - 2006! Колата НЕ Е инвалидна, всичко си и е редовно. Трябват ми спешно пари, Цена 3900 лв. GSM: 0887 23 62 13
    Прикачени файлове

    #2
    Още снимчици
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        :D

        Коментар


          #5
          какво става с колата още ли не си я продал?
          FIAT Uno 45 FIRE

          Коментар


            #6
            какво става с колата още ли не си я продал?
            FIAT Uno 45 FIRE

            Коментар


              #7
              ivo_red написа:
              какво става с колата още ли не си я продал?
              Не съм още. Просто нямам думи да опиша какви хора ми се обаждат и какви глупави въпроси ми задават, но никой все още не е дошъл да гледа колата. Онзи ден един ми се обади да пита за колата, обаче след 2-3 минути обяснения взе да ми предлага да правим бизнес Естествено че беше измамник и му затворих. Та колата се продава все още!!

              Коментар


                #8
                Продадена :D Можете да заключите обявата

                Коментар

                Working...
                X