Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лети джанти BORBET 16", 4x98 мм, петолъчки, бо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам лети джанти BORBET 16", 4x98 мм, петолъчки, бо

    Продавам лети джанти BORBET 16", 4x98 мм, петолъчки, борд с гуми AVON,DUNLOP 205/50. Много са запазени,не са криви,нямат следи от бордюри Smile цена 350 лв. или бартер за 15 цолови лети джанти. ето снимкаhttp://snimka.bg/profile.php?edit_ph..._id=487647За контакти: canev@mail.bg 0887 687 20
    Когато съдбата ти обърне гръб, изчакай я да се наведе...

    #2
    Re: Продавам лети джанти BORBET 16", 4x98 мм, петолъчки

    canev написа:
    Продавам лети джанти BORBET 16", 4x98 мм, петолъчки, борд с гуми AVON,DUNLOP 205/50. Много са запазени,не са криви,нямат следи от бордюри Smile цена 350 лв. или бартер за 15 цолови лети джанти. ето снимкаhttp://snimka.bg/profile.php?edit_ph..._id=487647За контакти: canev@mail.bg 0887 687 20
    липсва ти една цифра от телефона
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      тел

      извинявам се 0887 687 201
      Когато съдбата ти обърне гръб, изчакай я да се наведе...

      Коментар


        #4
        на Брава ще станат ли ??? :P

        Коментар


          #5
          Milko написа:
          на Брава ще станат ли ??? :P
          Зависи с какъв офсет са. Ако са с ЕТ15 може и да опират

          Коментар


            #6
            здр.не съм сигурен с какъв офсет са,мисля че е ЕТ35.можете да ги видите в сайта на фирмата: BORBET.DE
            Когато съдбата ти обърне гръб, изчакай я да се наведе...

            Коментар


              #7
              canev написа:
              здр.не съм сигурен с какъв офсет са,мисля че е ЕТ35.можете да ги видите в сайта на фирмата: BORBET.DE
              "Борбет" модел "А" се предлага в три варианта според офсета. Най-добре погледни от вътрешната страна на джантите, пише го със сигурност.

              Коментар


                #8
                Чух се с човека който продава джантите. Те са от Алфа и предполагам че ще станат и на Брава. Ме ме интересува дали ще ги побера в калниците. Сега съм с 195/50/15 а те са 205/50/16. Дали ще стане?

                Коментар


                  #9
                  mitkomar написа:
                  Чух се с човека който продава джантите. Те са от Алфа и предполагам че ще станат и на Брава. Ме ме интересува дали ще ги побера в калниците. Сега съм с 195/50/15 а те са 205/50/16. Дали ще стане?
                  ами аз карам 195/60/15, и според калкулатора за гуми диаметъра на 205/50/16 е с 1см по-малък от мойте, така че не би трябвало да е проблем..
                  ex Fiat Bravo GT

                  Коментар


                    #10
                    Хайде пак да напиша, ако са с ЕТ15, могат много хубаво да ти трият не в подкалниците, а във веждите. Не е 100% сигурно, но си заслужава да се провери, преди да се купи.

                    Коментар


                      #11
                      това което аз сметнах е височина на 195/50/15 е 48 см а на 205/50/16 е около 52 см

                      Коментар


                        #12
                        me_to_u написа:
                        Хайде пак да напиша, ако са с ЕТ15, могат много хубаво да ти трият не в подкалниците, а във веждите. Не е 100% сигурно, но си заслужава да се провери, преди да се купи.
                        аз незнам какво е това ЕТ15 ? били ми казал.

                        Коментар


                          #13
                          mitkomar написа:
                          аз незнам какво е това ЕТ15 ? били ми казал.
                          Източник:http://www.avtogumi.com/
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            mitkomar написа:
                            това което аз сметнах е височина на 195/50/15 е 48 см е около 52 см
                            Колега, струва ми се, че имаш доста голяма грешка: 195/50/15 е с диаметър 576 мм. ,а на 205/50/16 611 мм - бих казал, че добре ще стърже по подкалниците даже и офсета да е ОК
                            Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                            Коментар


                              #15
                              само да допълня - за зимата карам с 185/65/14, които са с 20 мм по-високи от оригиналните ми 195/50/15 - еми като има вълни по пътя и колата почне да "сгъва пружините" си се чува едно приятно опиране в подкалниците. Наистина е странно че колегата с ГТ-то и 195/60/15 няма проблеми, може би пружините не са му оригинални или са разпънати?
                              Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                              Коментар

                              Working...
                              X