Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да сменя изгоряла крушка на таблото на Coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да сменя изгоряла крушка на таблото на Coupe

    Изгоряла ми крайната дясна крушка дето осветява налягането на маслото, V метъра за релето за зареждане на акумулатора и дясната част на скоростомера. Дали някой може да ми каже как се поменя?

    #2
    Хора няма ли кои да ми даде малко акъл? Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Няма значение утре се заемам и вече ще има един с пряк опит (той може да доведе доиректно до счупена апаратура ама.. )

    Коментар


      #3
      Skip написа:
      Хора няма ли кои да ми даде малко акъл? Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Няма значение утре се заемам и вече ще има един с пряк опит (той може да доведе доиректно до счупена апаратура ама.. )
      Споко де, да не начупиш колата! После ти си знаеш-
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Еее , ти ако не ми помогнеш - кой!!! Мерси за схемите. Утре пак ще опитам. Придобития опит от днес е: Свалих страничния панел и след демонтирането на въздухопровода за изхода над регулирането на фаровете успях да получа достъп до крушките на лентата със сигнализациите, но ..... не намерих тия дето ми трябват Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 но аз съм много инат и няма къде да се скрие тая изгоряла Между другото не съм се отказал да идвам до Варна, просто го отложих малко щот най-накрая взех, че си купих телевизор, че да има къде да гледам формулата (само ако знаеш какво е след два месеца да откриеш пак телевизията, направо... Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 ) Иначе щом съм казал само дето съм един такъв ..... идиот, че не знам кога.

        Коментар

        Working...
        X