Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Привилегии за членове на клуба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Привилегии за членове на клуба

    Колеги, какви привилегии бихте желали да ползвате в сервизите на Фиат, ако сте членове на клуба?Пускам това вьпросче за да можем сред по-широка аудитория да обсьдим идеи и предложения които по-кьсно ще отсеем и ще ги поставим пред определени сервизи за реализация!

    #2
    Според мен собствениците на сервизи представители нанашта марка трябва да решите какво можете да предложите като привилегии, щото на българине квот и да му дадеш, се му е малко. Пък и да не стане така до си вкарате автогол и да се нароят един куп "фенове" дето де вчера са викали "мани ги тия италиански трошки".

    Коментар


      #3
      Skip написа:
      Според мен собствениците на сервизи представители нанашта марка трябва да решите какво можете да предложите като привилегии, щото на българине квот и да му дадеш, се му е малко. Пък и да не стане така до си вкарате автогол и да се нароят един куп "фенове" дето де вчера са викали "мани ги тия италиански трошки".
      То става на въпрос за членове на клуба - такива които плащат членски внос... тъй че няма опасност от "неверници"...а иначе мисля че е правилно да има намаления при услугите по стандартната поддръжка: смяна на ангренажен ремък и ролки, смяна на външен ремък, смяна на накладки и т.н. <-- това с намаленияа: реглаж на предница, реглаж на фарове, тест на спирачките, диагностика на двигателя и най-важното - ЧИСТЕНЕ НА ГРЕШКИ от компютъра <-- да е безплатно...!Какво ще кажете? Или много мечтая?
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        Като оставим настрана евентуалните намаления/привилегии, това което е по важно (според мен) е че ще има списък с проверени сервизи (ако правилно съм разбрал идеята) - нещо което ще е доста полезно за хора като мене дето по принцип не си бърникат под капака и ги е страх дали няма да им спукат скоростната кутия като им сменят маслото в поредния сервиз X... Иначе идеята на Mazgarev за безплатната диагностика ми се струва добра
        Punto 1.1 SX 95г

        Коментар


          #5
          Идеята е страхотно ... тъкмо ще поддтикне хората към такива проверки Само ...няма ли да натежи много на сервизите ... все пак една такава проверка си е доста губене на време . Иначе и само жеста че има някакво взаймодействие с клуба ще е плюс... поне да знаем къде да караме колите като опре до сервиз
          The sands of time for me are running low....

          Skype Nick: SwordLord

          Коментар


            #6
            Mitko написа:
            А защо не една сезонна проверка. Дали автомобила е годен за тежките зимни условия или или пък какво е състоянието му напролет. FORD от няколко години прави това за собствениците на тази марка.
            ...и въобще... да можеш да идеш някъде, да погледнат под капака, да ти вдигнат колата на подемника и да ти кажат "какво, що"... и най-важното да можеш това да го направиш безплатно! иначе относно грешките в компютъра - питайте дали ще могат да ни спестят парите за това П.П.: лошото е обаче че с подобен род безплатни услуги могат много хора да спекулират.. в смисъл могат прекалено често да ходят да се преглеждат... та... трябва да се види как точно да се организира! Но разбира се първо дано стане!
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              Mazgarev написа:
              П.П.: лошото е обаче че с подобен род безплатни услуги могат много хора да спекулират.. в смисъл могат прекалено често да ходят да се преглеждат... та... трябва да се види как точно да се организира! Но разбира се първо дано стане!
              това за компютъра и на мен ми харесва1 път годишно мисля, че ще е добре
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                ЕДИНСТВЕНАТА привилегия, която лично аз желая е КАЧЕСТВЕНА ДИАГНОСТИКА.Другото си плащам.Но да не слушам приказки от типа на "Абе карай нищо и няма" или карай още така, като се влоши то ще си покаже" хи-хи!!!!!!! Това са цитати от посещения при онези МЪРЛЯЧИ от "А Л Е К С А Н Д Ъ Р А У Т О"!!!!!!!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Христо, идеята ти е много добра, но с риск да кажете, че пак съм в опозиция искам да напиша следното:1. Единици /ако не и само ти/ които ще направят това само за едното нищо ... искам да кажа че повечето сервизи ще искат да се рекламира това, а къде ще е рекламата?2. Въпроса за членския внос - къде на кого, колко и как ще се плаща?3. Трябва да се изгради някаква мрежа със сервизи /за Ямбол и оклоните градове - ОК, за София предполагам също се се уредите/ във голям брой градове ... /Между другото в Русе си имаме човек вече работещ с отстъпка за хора със залепен стикер на стъклото - диагностика и настройка на двигатели - цена 10 лв. за останалите цената му е 15-20/4. По какъв начин ще може да се преговаря със собственици на магазини и сервизи за отстпки и др. привилегии и какво ще се предлага срещу това?ПоздравиИвайло
                  Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                  Коментар


                    #10
                    И пак въпроси
                    Mitko написа:
                    на сайта.
                    Кой сайт?
                    Mitko написа:
                    Клубът има банкова сметка.
                    Къде? Кой е номера и? Каква е сумата? Как се получава членската карта?
                    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                    Коментар


                      #11
                      ivo написа:
                      Христо, идеята ти е много добра, но с риск да кажете, че пак съм в опозиция искам да напиша следното:1. Единици /ако не и само ти/ които ще направят това само за едното нищо ... искам да кажа че повечето сервизи ще искат да се рекламира това, а къде ще е рекламата?2. Въпроса за членския внос - къде на кого, колко и как ще се плаща?3. Трябва да се изгради някаква мрежа със сервизи /за Ямбол и оклоните градове - ОК, за София предполагам също се се уредите/ във голям брой градове ... /Между другото в Русе си имаме човек вече работещ с отстъпка за хора със залепен стикер на стъклото - диагностика и настройка на двигатели - цена 10 лв. за останалите цената му е 15-20/4. По какъв начин ще може да се преговаря със собственици на магазини и сервизи за отстпки и др. привилегии и какво ще се предлага срещу това?ПоздравиИвайло
                      Иво, съвсем основателни са ти въпросите, понеже предполагам, касаят всички кандидат-членове!Аз, не напразно повдигам този въпрос / с привилегиите /, точно с идеята да се породи дискусия и да приемем най- добрия, реализуем и работещ вариант!Като подберем възможните привилегии / не казвам отстъпки, понеже те са част от това / ще повдигна въпроса с вьзможните и авторитетни сервизи и магазини по градове, за да се опитаме да им въздействаме!Защо ще ни предпочитат? Ами ние сме една общност, непрекъснато нарастваща, която никой не би пренебрегнал, аз поне никога, но така би постъпил и всеки перспективно мислещ!Ами повечето клиенти, са и повече пари а нашия клуб осигурява на сервиза или магазина тази група клиенти, а той естественно трябва да откликне с определени привилегии, иначе ще се вьзползва друг - неговия конкурент!Такива привилигировани групи има и сега: таксита, транспортни фирми, магазини, сервизи и т.н. - така, че нищо ново!В сьбота се проведе национална среща на дильрите и фирменни сервизи в БГ и аз поставих този вьпрос пред всеки един. Имаше доста коментари и в крайна сметка идеята се възприе от всички като много полезна!По отношение на магазините, нещата са по-лесни, понеже по-силните от тях са на няколко фирми, а аз ги познавам всички, така, че - остава да се действа!И давайте още мнения по вьпроса....

                      Коментар


                        #12
                        Това направо звучи невероятно на фона на останалите неща дето се случват в България. Една такава инициатива ноправо ме спечели като твой клиент за достоа дълго, даже да не стане това с привилегиите, щото ми писна да си давам парите на разни дето ме разиграват и после да се ядосвам от резултатите. Може би е разумна идеята за един годишен цялостен преглед за членове на клуба. Просто да ти кажат чесно състоянието на колата - това никак не е малко!!! Искрено се надявам скоро да се задвижат нещата с членския внос и да станем един наистина доста сериозен клуб. Успех и най-добри благопожелания на хора като вас!!

                        Коментар


                          #13
                          Може би е разумна идеята за един годишен цялостен преглед за членове на клуба
                          Да, това ще залегне като една от вьзможните точки и не го смятам за неосъществимо!Другото което нахвьрлям е компютърен тест, компресия на цилиндрите, безплатна смяна на масла, преглед ходова част. Не трябва да са много, но често необходими!И естественно - процентно намаление за всички ремонти......

                          Коментар


                            #14
                            hit-ko написа:
                            Може би е разумна идеята за един годишен цялостен преглед за членове на клуба
                            Да, това ще залегне като една от вьзможните точки и не го смятам за неосъществимо!Другото което нахвьрлям е компютърен тест, компресия на цилиндрите, безплатна смяна на масла, преглед ходова част. Не трябва да са много, но често необходими!И естественно - процентно намаление за всички ремонти......
                            Аре, бре Христо откривай един сервиз в София, че да видим и ние бял ден.Не да ни подмятат там разни.. ти ги знаеш кои са!!!!!Завиждам на колегите от Пежо, те там си имат техен си "Hit-ko" само,че се казва Алекс.... е говоря за софийските колеги.Иначе ако от региона Бургас-Ямбол-Сливен прочетат какво пиша, ще ме бият!!!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37Та този Алекс има сервиз и колегите му ползват услугите... не говоря за отстъпки и т.н.Говоря за човек съпричастен към МАРКАТА и ФОРУМА.Качественият труд винаги трябва да бъде високо заплатен... защото от некачественият всички сме изпатили и излиза доста по-скъпо!
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #15
                              за сервизна мрежа

                              Аз лично мисля, че идеята за отстъпки в сервизи, които посещаваме може да се изкриви в нежелана посока. Аз поне не съм видял ценоразпис за услугите в сервиз (може и да има, но не съм попадал). След като не е ясна предварителната цена, какво пречи тя да бъде според "зависи от човека". Най-добре е да си направим собствена сервизна мрежа, в която да знаем кой работи и какво знае. Разбира се ние също ще си плащаме, но за външни клиенти, цените ще са по-други! Поне за Варна според болшинството от членовете на форума няма свестен сервиз и е безмислено да преговаряме с някой, за който знаем че няма да сърши работа като хората. Накой който има наблюдение върху цените на сервизното оборудване да каже колко би струвало минималното обзавеждане на сервиз, за да е ясно дали идеята е осъществима.
                              Брава 1.6 16V ELX
                              Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

                              Коментар

                              Working...
                              X