Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Михаел Шумахер се завърна във Формула1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Михаел Шумахер се завърна във Формула1

    Б@х го да го еб@...[quote:ab1853e5f2]Седемкратният световен шампион във Формула1 - германецът Михаел Шумахер се завръща в най-комерсиалната автомобилна надпревара. През следващия сезон той ще кара за тима на Мерцедес GP, който е ръководен от бившия му шеф в Бенетон и Скудерия Ферари - Рос Браун. Именно Браун е с основната заслуга легендарният пилот да се завърна ,,у дома си
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    #2
    А бе за мен дедо Шуми се оказа доста алчен, не вярвам да го прави само от спортна стратст.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Ще се гледа формулата през 2010 ! Без Шуми за мен нямаше формула. Единият ми любимец Алонсо вероятно ще е във Ферари, другият-Шумахер в Мерцедес. В хода на сътезанията ще реша за кой ще стискам палци. Ако Шумахер не е в отчайваща форма след дългото прекъсване, със сигурност пак ще е моя фаворит. Отборно със сигурност ще съм за Ферари :D .Шуми: "Върнах се, за да спечеля титлата" Пожелавам му го !
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        snake написа:
        Ще се гледа формулата през 2010 ! Без Шуми за мен нямаше формула. Единият ми любимец Алонсо вероятно ще е във Ферари, другият-Шумахер в Мерцедес. В хода на сътезанията ще реша за кой ще стискам палци. Ако Шумахер не е в отчайваща форма след дългото прекъсване, със сигурност пак ще е моя фаворит. Отборно със сигурност ще съм за Ферари :D .Шуми: "Върнах се, за да спечеля титлата" Пожелавам му го !
        +1 :D Все едно,че аз съм го писал :D :D
        MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
        ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

        Коментар


          #5
          Жалко, че няма да кара за Ферари
          FIAT Marea ex
          FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
          Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

          Коментар


            #6
            [quote="
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #7
              Михаел Шумахер е велик пилот, който донесе много радост на всички фенове на Скудерия. Възнищавам му се много и му желая много успехи. Но за мен винаги на първо място е бил любимия ми отбор Ферари. Много искам Алонсо догодина да върне радоста в очите на всички, които обичат Ферари.
              SEAT Leon Cupra 300
              Triumph Street Triple 765 R

              Коментар


                #8
                Любимия пилот в друг отбор... :D По-често ще има поводи за радостЩе има раздвояване между Ferrari и Schumi
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  Според мен това е грешка. Ще види че не е на същото ниво като преди и след година-две пак ще се оттегли.
                  Виж бейби не сме глупаци,
                  ние сме отбор от здравеняци.
                  Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                  така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                  http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                  Коментар


                    #10
                    Ууууууууууууууууууууууууууу Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 ПП- трябва да има и хейтъри Но без коментар, за да не се дразнят фенчаата :P Ликуйте, чеда заблудени
                    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                    Коментар


                      #11
                      изобщо не ми дреме дали е грешкаважното е че ще го гледаме отново
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Това ще покачи интереса до невиждани стойности, няма като Шуми!!!
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                        Коментар


                          #13
                          Срам , резил и още нещо.... оттегли се с чест и почести сега се връща .... какви са тези глупости не , че някога съм хранил някъкви добри чувства или възторг към него , но все пак !Viva Alonso Viva España

                          Коментар


                            #14
                            Jivko Georgiev написа:
                            Срам , резил и още нещо.... оттегли се с чест и почести сега се връща .... какви са тези глупости не , че някога съм хранил някъкви добри чувства или възторг към него , но все пак !Viva Alonso Viva España
                            Смешко,не се излагай,за да ти се смеят хората!Само гледай тоя сезон и ще разбереш къде е Шумахер и каде е Алонсо след него От толкова време го говориме с тебе,не успя да го осъзнаеш ... И как няма да се върне,като последния сезон Формулата толкова замря,че само той може да възроди интереса към нея,след всичките простотии които се случиха!
                            Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                            Коментар


                              #15
                              Споко, момчета, нека дочакаме началото на сезона, тогава е старта и на нашите разправии, засега само радост, че нещо дето бе загубило доста от интереса на запалянковците направо е пред взрив!!! Добре ще се вкопчат в яка битка доста "приятели" , доста сметки има за уреждане и между водещи пилоти и между пилоти и отбори, Шуми няма да е забравил как ферари го пренебрегна заради Кими , така, че битката ще е на всички нива, той не е от тия, дето забравят.
                              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                              Коментар

                              Working...
                              X