Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам джанти 14ки 4х98

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам джанти 14ки 4х98

    Продавам джанти 14ки 4х98 с гуми(гумите са 175/65/14 и според мен не стават за нищо, затова са подарък).Немога за момента да кажа ЕТ и J защото джантите са на колата.Забележки си имат като за джанта 2ра ръка (тук таме драснато, но нищо фрапантно в момента са на колата и се кара с тях).http://img710.imageshack.us/img710/6...pgЦената е 150 лева заради зимния сезон, изчезне ли снега цената става 200 лева.Ако някой колега може да даде по подробна информация за джантите, ще съм много благодарен.
    4 бири и турбината да свири

    #2
    Колега,пусни някаква снимка ...
    Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
    ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
    ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
    ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

    Коментар


      #3
      Re: Продавам джанти 14ки 4х98

      DogForLife написа:
      Продавам джанти 14ки 4х98 с гуми(гумите са 175/65/14 и според мен не стават за нищо, затова са подарък).Немога за момента да кажа ЕТ и J защото джантите са на колата.Забележки си имат като за джанта 2ра ръка (тук таме драснато, но нищо фрапантно в момента са на колата и се кара с тях).Цената е 150 лева заради зимния сезон, изчезне ли снега цената става 200 лева.Ако някой колега може да даде по подробна информация за джантите, ще съм много благодарен.
      Е как по-подробна информация някой друг да дава за твоите джанти,като дори снимка на си постнал
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        #4
        имаше снимка но незнам какво се случи с нея......отново качвам...
        4 бири и турбината да свири

        Коментар


          #5
          Хайде на евтинките джанти.Идеални са да си направите 2ри чифт за зимата и само да сменяте без да давате пари в гумаджийниците.
          4 бири и турбината да свири

          Коментар


            #6
            Никой ли няма интерес да си купи лети джанти за по малко от 40 лева бройката....И една друга снимчицаhttp://img163.imageshack.us/img163/828/image032g.jpg
            4 бири и турбината да свири

            Коментар


              #7
              4 бири и турбината да свири

              Коментар


                #8
                4 бири и турбината да свири

                Коментар


                  #9
                  Спира се продажбата за момента.
                  4 бири и турбината да свири

                  Коментар

                  Working...
                  X