Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Рефлекторни фарове

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Рефлекторни фарове

    Колеги понеже си взех лупи от Мареа и за това си продавам старите рефлекторни фарове.Отваряни са, чистени са рефлекторите и има разлика в осветеността на пътя.Залепени са стъклата с оригиналното лепило и отгоре с водоустойчив силикон за всеки случай!При свалянето на първият (десният фар стъклото се пукна и след това се счупи на две части и падна едно търсене на оригинално стъкло.Въпреки това се намери и всичко си е наред.За това на едното стъкло има маркировка, а на другото няма!Стъклата са минати с паста за зъби и вълнен парцал!Някой знаят за какво се минават стъклата.Също така като взех колата едната така да я нарека "стойка" дето се закрепя към колата беше счупена и съм я лепил!Вижда се на снимка IMG_0795_800x600.jpg.Мога да кажа, че стана доста здраво и не е мръднала.На едната снимка съм хванал на лепената част и не се е счупила.С тази снимка IMG_0813_800x600.jpg исках да покажа, че дори и тежината на самият фар дето бая тежи не се отчупи лепеното парче!Както се вижда на едната снимка се счупи пластмасата покрай врътката за регулирането на фара и съм залепил пластмасата със същото лепило както и "стойката".Вижда се на снимка IMG_0796_800x600.jpg.Гарантирам, че фара няма проблеми с регулирането, защото лепилото е много здраво!Също така както се вижда на снимките съм боядисал пластмасата вътре пред рефлекторите в сиво понеже ми харесва да е в друг цвят вместо черно, както сега направих с мойте като ги боядисах като цвета на колата.Карал съм малко фаровете с халогенни крушки и след това с ксенон!Отбелязвам това, защото халогенната крушка повече нагрява рефлектора и се получават разни нагари и с времето пожълтява!Ще кача снимки, а някой, който иска мога и да му пратя клипчета как осветяват пътя след като са изчистени и с ксенон.Относно цената ще търся за фаровете 100лв. като говориме за оригинални Valeo изчистени.Разбира се пращам с Еконт "Виж преди да платиш".За контакти тук на лични, защото на работата не дават с телефон и няма как да ви отговоря или на скайп stormibg.
    Прикачени файлове

    Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

    #2
    Ето как стоят на колата ми преди да сложа лупи
    Прикачени файлове

    Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

    Коментар


      #3
      Колеги 80лв. и да ми се махат от главата :D .Това е окончателната цена!

      Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

      Коментар


        #4

        Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

        Коментар


          #5
          Колеги с единият фар стана белята - десният лепеният и за това ще го дам него за 20лв.Просто при показното на един колега и се счупи "стойката" дето беше лепена, за което се извинявам ама много на колегата за разкарването и неудобството!Другият разбира се за 40лв. та общо за 2-та 60лв.По принцип аз така карах с тази "стойка" счупена, но като се затегне с болта и фара не мърда, но все пак има дефект фара и за това го давам толкова евтино.Весели празници .

          Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

          Коментар


            #6
            stormi написа:
            Колеги с единият фар стана белята - десният лепеният и за това ще го дам него за 20лв.Просто при показното на един колега и се счупи "стойката" дето беше лепена, за което се извинявам ама много на колегата за разкарването и неудобството!Другият разбира се за 40лв. та общо за 2-та 60лв.По принцип аз така карах с тази "стойка" счупена, но като се затегне с болта и фара не мърда, но все пак има дефект фара и за това го давам толкова евтино.Весели празници .
            Да разбираме ,че както си го държал за стойката и се е отчупила и нищо друго му няма.Имам интерес към фаровете.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              За коя стойка става дума? Би ли пояснил? Имам интерес към двата фара. Ако може да ми пратиш телефон на лично съобщение, за да се уточним. Ще ти звънна в удобно за теб време, стига да ми кажеш кое е то. Благодаря предварително.

              Коментар


                #8
                Колеги фаровете са запазени за един колега!Ако не ги вземе ще е още валидна обявата!

                Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                Коментар


                  #9
                  Фаровете продадени!Можете да заключите темата.

                  Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                  Коментар

                  Working...
                  X