Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тампони за носачите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тампони за носачите?

    Някой има ли инфо къде могат да се намерят само тампоните за носачите(преден и заден) за Мареа, оттелно от самия носач.Може и да е коментирано това но не го срещнах тука.Не ми се меня целия носач към 80-90 лв е.Ако знаете и цени ще е добре.ПП. Ако ви се появи специфично похлопване па някоя от предните гуми като минавате през неравност или дупка, да знаете че гумения тампон е заминал....
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    #2
    хм....тоя дето локализира проблема ми каза че тия за браво, брава и мареа са различни и размера им също и да не съм рискувал.Носач може и да е по - добре, но в Аутоиталия ме стреснаха с нещо като "около 90 лв" - че затова първо сондирам мнетния.....
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      #3
      Сложих ги, 23 лева излизат двата - преден и заден, само че задния се беше бомва и не го смениха.....тропането изчезна.....
      Alfa 156 2.0 TS
      Alfa 156 20VTurbo
      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
      Locost TF1 3.0V6

      Коментар


        #4
        каде ги смени и колко ти взеха за смяната на втулките

        Коментар


          #5
          a написа:
          каде ги смени и колко ти взеха за смяната на втулките
          Ами в един сервиз който е посока кръговото на Надежда към Илиенци на втория светофар вляво и след 100 м. вдясно се намира, но нещо не съм доволен, прекалено много работиха с чук и щанга, а аз мразя подобно отношение с колицата ми.
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            #6
            а така дееее.....

            носача на Мареата не е като на Типо, .....,а е като на А155 тоест е с малко по дълго рамо и струва целия 73лв
            -------------------------------
            0898506763

            Коментар


              #7
              E, да но предполагам че когато се монтира обранто носача, чука не е много приятно да го гледаш в действие....А и мръсника от бързане беше забравил да ми стегне шарнирния болт, добре че ми скимна да отида другаде за рутинна проверка след 2 дена защото отново се чуваше едно много тънко притракване или по скоро като вибрация - тракаща.....Щях да получа удър като видях че болта си беше почти пред падане.....
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар

              Working...
              X