Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е крадеца?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой е крадеца?

    Колеги,Карам Браво, преди около два месеца ми откраднаха задната чистачка. Съответно отиох в Александър и си купих нова / струва 30 лв, защото е с рамото /. Миналата седмица ми откраднаха малкия мигач на калника, естествено пак ще отида в магазина и ще си го купя.Какъв е проблема? Проблема е че джепчии винаги ще има и ще крадат докато има кой да им купува/поръчва стоката. Това е един омагьосан кръг в който ние, купувайки крадени части, крадем от себе си. Днес съм аз утре си ти и т.н. Другият варант е "Аз и да си купувам от магазина, другите като не го правят, няма да променя нищо, само ще се набутвам" Така е, ама и не е. Този начин на мислене съвсем пък няма да промени нищо.Та в крайна сметка всеки сам да си реши.

    #2
    на мен редовно ми сваляха задната (в седмицата по 1 път 100%) чистачка но го издебнах гадината и му се случи нещо .И се оказа че и той имал типо и че живее в съседния блок.Крали са ми мигачите,замалко и джантите.Преди около година ми точеха бензина като ми режат бензино провода и с неква помпичка ???Кат го хванеш да го пробваш колко вдига

    Коментар


      #3
      Затова купувам само от магазини, по възможност читави, а не разните там по Симеон. И нещо се нервирам на обяви от рода на "Предлагам лайсни, огледала, халогени и т.н."
      ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

      Коментар


        #4
        на мойто Браво му изчезна емблемата, купих си , сега е с дупка на калника защото ми свалиха единия мигач а другия само бяха го започнали но неуспели, (поръчал съм в сервиза да ми боядисат защото са ми черни и до дни ще го оправя), чистачката не могат да я свият защото аз я махнах след като отказа да работи за втори път.гадното е обаче последната щуротия, с нещо остро някой ми е направил дълбока черта (около 40см дълга) на предния капак , е тоя ако го хвана ще го вържа за колата и ще го влача.иначе съм съгласен че трябва да се пазарува от магазините а не от тия идиоти дето от нас свалят каквото им скимне
        FIAT Stilo 1.4 16V
        FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

        Коментар


          #5
          гумите

          А пък на мен преди време (имах/имам една корса) една сутрин ми няма и четирите гуми заедно с джантите и колата лежи по корем.Намерих аз четири гоми с джанти от една смачкана корса, обаче човека не знаеше къде са му болтовете. Та за болтове дадох половината сума от тая за гумите.Крадат да му се не види.
          Tipo 1.6 [149C2046]

          Коментар


            #6
            Re: Кой е крадеца?

            Mitko написа:
            1.4SXBravo написа:
            Колеги,Карам Браво, преди около два месеца ми откраднаха задната чистачка. Съответно отиох в Александър и си купих нова / струва 30 лв, защото е с рамото /. Миналата седмица ми откраднаха малкия мигач на калника, естествено пак ще отида в магазина и ще си го купя.Какъв е проблема? Проблема е че джепчии винаги ще има и ще крадат докато има кой да им купува/поръчва стоката. Това е един омагьосан кръг в който ние, купувайки крадени части, крадем от себе си. Днес съм аз утре си ти и т.н. Другият варант е "Аз и да си купувам от магазина, другите като не го правят, няма да променя нищо, само ще се набутвам" Така е, ама и не е. Този начин на мислене съвсем пък няма да промени нищо.Та в крайна сметка всеки сам да си реши.
            Това с мигача е най-голямата цигания. Не знам за Bravo, но за Tipo ги крадат на поразия, а новия мигач е само 5-6лв. Е кажи ми това българина що за чудо е.
            Един приятел тъкмо си внесе Типо-то от Холандия и...На следващия ден малкия мигач А и то в Мадан
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

            КУПУВАМ: Теглич за Темпра
            КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
            КУПУВАМ: Спортен волан

            http://www.tempra-clube.hit.bg
            http://www.tempras.myfreebb.com

            Коментар


              #7
              На мен веднъж ми се случи подобно като на null, тръгвам за училище и си карам обаче колата тресе, брех казвам си, е..ах маата на нещо по предницата! Слизам, лягам и гледам нищо особено не се вижда отдолу, обаче, четирите ми джанти с развити болтове до секретните(по два на джаната) Че са гадни изроди да, ама и тъпи! Ми погледни преди това, че има болтове, които неможеш да развиеш, ама оФце!! Странични мигачи на Сеата ми два пъти, капачка за теглича(която не се продава) също ми гепаха, колата се пробваха веднъж.

              Коментар


                #8
                Селяни. Тъпанари.На мен ми свиха уплътненията от долната страна на прозорците на стъклата. Нови от Италия са около 100 лв. И никаква работа няма да им свършат защото половината ми останаха по вратите. Явно не могат да се свалят бе да се счупят. Благодарение на misc** имам от една морга в Бургас за 16 лв. сега си чакам щипките за захващане от италия. Трябват ми 3 но не продават по-малко от 20 бр., тъй че ако на някой му трябват да казва.
                Tipo DGT, 1.6 DOHC

                Коментар


                  #9
                  Преди години /бензиновите кризи/ карах соц-возилото си почти винаги с над половин резервоар--два пьти опитаха да ми точат бензина ,ама явно са били най-големите карьци сред апашите--и 2-та пьти ми свьршва бензина на 10м от блока и се прибирам с малко шише направо на помпата От яд и 2-та пьти ми взеха капачката на р-ра
                  Croma 2.0 ie
                  www.italcars.org

                  Коментар


                    #10
                    Решението

                    AFBWorld написа:
                    Преди години /бензиновите кризи/ карах соц-возилото си почти винаги с над половин резервоар--два пьти опитаха да ми точат бензина ,ама явно са били най-големите карьци сред апашите--и 2-та пьти ми свьршва бензина на 10м от блока и се прибирам с малко шише направо на помпата От яд и 2-та пьти ми взеха капачката на р-ра
                    Решението да не ти крадат бензина http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=855
                    Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                    КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                    КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                    КУПУВАМ: Спортен волан

                    http://www.tempra-clube.hit.bg
                    http://www.tempras.myfreebb.com

                    Коментар

                    Working...
                    X