Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за среща извън София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение за среща извън София

    Здравейте,скоро минах през Якоруда и видях един хотел който доста ми допадна за това че за да стигнеш до там са само завои, особено ако минеш София - Костенец - Белово - Якоруда. Хотела има вътрешен басейн с гореща минерална вода и изглежда приятно. Така че следващата събота и неделя съм там, че правя парти www.seedot.com/chrd2004 така, че ако решите повече хора мога да резервирам този хотел за една среща на Италианските коли за следващ 27-28 Ноември.В сайта съм дал линк към Интернет сайта на хотела и има снимки. А и се очакват снегове да паднат скоро време и ще е яко по пътищата натам.Поздрави и чакам мнения за тази идея www.seedot.com/chrd2004
    Mit®

    #2
    Мдаа много добре звучи :D
    Lancia Lybra 2.4 JTD
    Fiat Punto MK2 1.2 16V Sporting
    Fiat Punto MK2 1.2 16V

    Коментар


      #3
      Re: предложение за среща извън София

      mit написа:
      Здравейте,скоро минах през Якоруда и видях един хотел който доста ми допадна за това че за да стигнеш до там са само завои, особено ако минеш София - Костенец - Белово - Якоруда. Хотела има вътрешен басейн с гореща минерална вода и изглежда приятно. Така че следващата събота и неделя съм там, че правя парти www.seedot.com/chrd2004 така, че ако решите повече хора мога да резервирам този хотел за една среща на Италианските коли за следващ 27-28 Ноември.В сайта съм дал линк към Интернет сайта на хотела и има снимки. А и се очакват снегове да паднат скоро време и ще е яко по пътищата натам.Поздрави и чакам мнения за тази идея www.seedot.com/chrd2004
      Бива! Кажи какви са цените там, че нещо не видях в сайта? П.С. Какво караш сега?

      Коментар


        #4
        Hiна въпросите:имам записани следните цени: 12 лв легло, 25 - спалня (т.е за двама човека) , 45 лева апартамент (за 4-ма), и има един луксозен апартамент за 90 лева (за 4-ма). Ползването на басейна е free. Ако некой иска сауна си плаща Общо 30 човека могат да бъдат настанени. Преди ходихме зимата на ЧИФЛИКА на минерален басейн, но сега там ходят много хора, а аз обичам по дивите места.По големи подробности след партито.Иначе карам сега Фиат Типо 1,8 16V. Всеки weekend го разкарвам из страната (по планини и паланки).
        Mit®

        Коментар


          #5
          вече съм на Якоруда за да тествам мястото преди ЧРД-то ми, готвача в ресторанта е страхотен, самия басейн е РАЙ, заслужава си мястото. Отивам пак да се гмуркам.ако решите да идваме тук повече хора може да пуснете темата и в другите форуми на Ланчия и Алфа поздрави
          Mit®

          Коментар


            #6
            mit написа:
            вече съм на Якоруда за да тествам мястото преди ЧРД-то ми, готвача в ресторанта е страхотен, самия басейн е РАЙ, заслужава си мястото. Отивам пак да се гмуркам.ако решите да идваме тук повече хора може да пуснете темата и в другите форуми на Ланчия и Алфа поздрави
            ааааааа завиждам ти, ааааа!!!! Ами да си стягаме багажа и ние, а момчета? Казвайте дата!

            Коментар


              #7
              ами хайдеуточнение луксозен апартамент за 60 лева (за 6-ма) иначе си е наистина РАЙ за зимата , водата в басейна е към 40 градуса.
              Mit®

              Коментар


                #8
                ...

                Коментар


                  #9
                  зает е от преди 2 месеца, иначе щях да го резервирам засега е свободен на 27 November и на 11 Декември. (пиша само за съботите
                  Mit®

                  Коментар


                    #10
                    mit написа:
                    зает е от преди 2 месеца, иначе щях да го резервирам засега е свободен на 27 November и на 11 Декември. (пиша само за съботите
                    ами предлагам да побързаме? - на 28 нали ще има среща, тогава 11 декември?

                    Коментар


                      #11
                      за да резервирам трябва да знам точната бройка на хората които искат да дойдат и съответно да дам капаро. Така че нека се уточним повече хора и след това да резервираме
                      Mit®

                      Коментар


                        #12
                        е не ми казвайте, че всичко пропада ? ще се ходи ли на Якоруда или кво ?
                        Alfa 145 QV

                        Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

                        Коментар

                        Working...
                        X