Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Дизелова помпа за ТД100 и още неща за този мотор

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Дизелова помпа за ТД100 и още неща за този мотор

    Значи помпата е Лукас, свалена е от Браво ТД 100 със блокирал двигател. Също към нея имам 4 тръбички(или дюзи) не съм запознат много с дизелите, но се вижда на снимките. Също продавам датчик за въздух които се намира на след въздушния филтър, не знам как се казва тази част. Цени не мога да кажа сега, защото не съм запознат как вървят по моргите, при мен естествено ще е доста по-евтино. Ако има компетентни колеги които да предложат цена също ще го имам на предвид. Ето и снимки
    Прикачени файлове

    #2
    Още снимки
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Ето и датчика :D
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Помпата струва 150 лв . Ако някой прояви интерес да драска лично съобщение

        Коментар


          #5
          На тоя "датчик" му се вика дебитомер!Я дай номера му!
          Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
          Uno 75 1.5i.e.8V 88`

          Коментар


            #6
            :D

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Uneek написа:
                Явно никой не го е закършил с помпа до момента... Ще ми се да ти я купя за да си имам резерва, но нямам излишни пари за целта!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Е когато на някой му потрябва и ако не съм я продал, аз съм на среща :D

                  Коментар


                    #10
                    Uneek написа:
                    Е когато на някой му потрябва и ако не съм я продал, аз съм на среща :D
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Zdravei, eto, ce doide momenta niakoi da zakusa. Ako slucaino vse oste imash tazi pompa i vse oste ia prodavash ste e super.Merci!asen

                      Коментар


                        #12
                        Асенчо пиши на кирилица бе човек Не ти ли прави впечатление, че всички го правим Надявам се колегата да види скоро, че си писал в темата, но по-добре му прати и лично съобщение
                        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                        Коментар


                          #13
                          След разговор със собственика на темата разбрах ,че тази обява вече е невалидна.Помпата е продадена.Заключвам я тогава.Илко
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар

                          Working...
                          X