Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.9JTD ,105 к.с. , 12.1999г. - НА ЧАСТИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво 1.9JTD ,105 к.с. , 12.1999г. - НА ЧАСТИ

    Здарвейте колеги , продавам си Браво-то на части. Причината е че миналата година ме удариха в задната част , а аз така и не го оправих . Както и да е, малко инфо за колата: Фиат Браво произведен 12.1999 година пробег 190 000км (аз го взех на 92 000км от втори собственник от София , така че колко са реални 92-то хиляди , незнам , но съм уверен че е така, понеже колата беше в перфектно с-ние и освен обслужване нищо друго не се наложи да се прави по нея , останалите 100 000км си ги навъртях сам , но по пътищата на Западна Европа в период от 1 година) цвят - Бял----ЕКСТРИ---- *механичен климатроник *ел. стъкла *ел.регулируеми фарове *ел.огледала *централно заключване *аларма *ABS*AIR BAG *хидравлика *фарове за мъгла *и др. За въпроси тук в темата , на ЛС , по телефона. 0884 321 680 или 0878 20 30 13 - Иван От Стара Загора съм и пращам с куриер за сметка на поръчителя и наложен платеж с опцията СД (или виж преди да платиш) или по всеки друг удобен за клиента начин на доставка. А сега ето и малко снимки , постоянно ще се добавят и още. http://picasaweb.google.com/ivan.enc...PicturesParts# http://picasaweb.google.bg/ivan.enchev.enchev/Bravo#
    .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

    #2
    .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

    Коментар


      #3
      Колега пусни някоя и друга снимка на колата,пък може някой да си хареса нещо.
      Фиат Крома 1.9 16v+
      Фиат Браво 1.6 16v
      Фиат Мареа 1.6 16v

      Коментар


        #4
        В събота колега ще съм по-свободен и тогава ще го наснимам детаилно . А ако през това време те интересува нещо конкретно питай.
        .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

        Коментар


          #5
          с колко еърбега е , снимка на централата искам да мога да видя номерата

          Коментар


            #6
            С един еър бег е , колега . Централата ще я свалям в събота заедно с всичко останало (ДВГ и скорости и табло ).
            .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

            Коментар


              #7
              колега цена за интерколера
              Live for speed

              Коментар


                #8
                Какъв цвят е колата? търся предна броня (може и без халогените), десен фар (моя беше без ел.задвижка), десен калник, преден капак. Кажи цени може и на ЛС или на 0883 488 121
                with SGNote & HTC Wildfire 8G
                FIAT Bravo Club Plovdiv
                Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                Коментар


                  #9
                  Имате ЛС
                  .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                  Коментар


                    #10
                    Колега кажи какъв ти е двигателя?Не става ясно.
                    FIAT BRAVO 1.6
                    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                    Коментар


                      #11
                      Колега трябват ми следните неща и яе те помоля за цени ако ги имаш :Бредна броня ако е сива Заден (не че отпред има) десен стопПластмасите на праговете отвътре (тези между седалката и врататаКазанчето за антифризАко е с ГТ салон и предните седалки може Обтяжна ролка на пистовия ремък + ремък (така да си имам че мойте ме съмняват , като ги купувах не знаех ко е туй Евро 07 )Пластмасата в багажника която е около ключалката (не на капака , а в багажника , тя е една дълга такава , от единия до другия край демек м/у стоповете )Мерси предварително .
                      '99 Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105 h.p.



                      Коментар


                        #12
                        popara801 написа:
                        Колега кажи какъв ти е двигателя?Не става ясно.
                        В смисъл ? Заглавието на темата е Фиат Браво 1.9 JTD , 105к.с. (демек комън реил дизел , 105 коня ) Ако имаш нещо друго в предвид като номер или нещо друго , питай.
                        .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                        Коментар


                          #13
                          .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                          Коментар


                            #14
                            купувайте колеги момчето е сериозно аз вече съм купувал части от него и всичко е ок
                            Live for speed

                            Коментар


                              #15
                              ко стана по моя въпрос ... ще има ли развитие някво

                              Коментар

                              Working...
                              X