Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ланча Тема

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ланча Тема

    Продава се Ланча Тема, синя, 2.0 16в, централно, аларма, хидравлика, ел. стъкла, климатик, лети джанти, зимни/летни гуми...1600лвКолата не е моя, звънете на този номер 0885 721 222 Сони
    <<< Фен клуб на Фиат 126p >>>

    #2
    Даи пваче инфо коя година на колко километра и др.

    Коментар


      #3
      Ами чак в Понеделник мога да ти отговоря, тогава ще се видя с момчето дето я продава.Нищо не ти пречи да му се обадиш и сам да го питаш
      <<< Фен клуб на Фиат 126p >>>

      Коментар


        #4
        За тази цена какво и има на колата?Цялата ли се продава или може и на части?
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Е колко пъти да го кажа, нямам нищо общо с тая кола, само пускам обявата.При интерес съм оставил телефона на този дето я стопанисва.
          <<< Фен клуб на Фиат 126p >>>

          Коментар


            #6
            <<< Фен клуб на Фиат 126p >>>

            Коментар


              #7
              Ето малко снимки:
              <<< Фен клуб на Фиат 126p >>>

              Коментар


                #8
                горката
                Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                Коментар


                  #9
                  q

                  малко е прашна само
                  селото се оказа точно в града

                  Коментар


                    #10
                    че е удряна челно спор няма, както и че е ползвана за работна кола, но за тази цена ако двигателя е добър и по окачването има само дребни неща за оправяне мисля е добре. ще се обадя днес или утре на продавача
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      Здравейте. Извинявам се че пиша тук, но когато видях Thema-та ми стана жално. Ако някой проявява интерес към нея бих му помогнал с един много добър и запазен оригинален кожен салон от Lancia Thema. Цената му е 200лв. Ако някой иска да види за какво става дума може да разгледа снимки и да прочете подробности тук: http://lancia-bg.com/forum/viewtopic.php?t=798
                      Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                      Коментар


                        #12
                        Нова информация...Колата е с климатроник, на снимките е с калъфки, но седалките са в добро състояние. Към нея вървят 2 чисто нови гуми (зимни). Ходовата част е наред, със сменени предни накладки.Клапаните чукат, но при интерес ще се оправят.Лек коментар на цената.
                        <<< Фен клуб на Фиат 126p >>>

                        Коментар


                          #13
                          Аз съм човека който продава автомобила, в интерес на истината на снимките изглежда доста по-зле отколкото е всъщност. Салона няма скъсано или някъв проблем, има нужда от едно пране. По мотора проблема е, че чукат клапани. Колата може да се даде за 1400лв но не по-малко, имам един познат който има същата, но и загуби документите, а тя е инвалидна, демек остава за части, тя е в по-добро състояние. Двете могат да се дадат за 2500лв

                          Коментар


                            #14
                            нова цена 1300лв

                            Коментар

                            Working...
                            X