Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПУНТО GT-изгодно-лизинг НОВА ЦЕНА 5000 !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПУНТО GT-изгодно-лизинг НОВА ЦЕНА 5000 !!!

    продавам FIAT PUNTO-GT колата е в много отлично състояние(няма и драскотина) и наистина е голяма бегачка има и турбопроизводство:юли 1995г.на 175 хил км.всички екстри за модела + кожен салон и 15" лети джантибез климацена:5500(коментар по цената),може и лизинг ! СПЕШНООО !!!0887803516m_911@abv.bg

    #2
    какво стана колеги много ли ви се виждат парите все пак съм написъл коментар по цената! това фиатче е за истински маняци на марката фиат

    Коментар


      #3
      Колега,ти какжо си мислиш за тези пари спокойно може да си отнесеш една Брава Моля Ви,бъдете малко по-реалисти!!!
      Brava 1.8 16V

      Коментар


        #4
        братле до 1-2 дена може би ще доиде 1 приятел да я види само да си спазари неговата кола а иначе прати някоя снимка ако може
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          ми това са две съвсем различни коли.Всяка си има своите предимства.А аз лично не съм срещал юли97 год всички екстри(кожа,абс,ел.пакет,еар бег, и др.) турбо двигател 140 к.с. и джанти за 800 лв за 5000 лв такава брава ако ми намериш аз ще ти подаря пунтото.За 5000 лв може да си земеш някоя базова брава с 1,4 двигател от първите 95 год.ама верно че секи си има мнение,няма лошо!

          Коментар


            #6
            е то си излиза фабрично с тия екстри братле гт си е се пак и не е скъпо ти даи някои пик да видиме приятеля ми като му казах за пунтото е навит
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              Не сравнявайте Пунто ГТ , с което и да е Браво, Пуното върви в пъти повече от Браво 2..0 20в и има много по-голям потенциял. Ако някой е ходил до Италия сигурно знае, че Пунто ГТ е по-скъпо от Пунто 2000+ година, защото е наистина много добра кола. А сега малко по темата, цената, която е обявил колегата е много добра, особено за тия екстри и тази година, според мен даже трябва да му иска 6000. Айде със здраве и гледайте малко по-сериозни на определени модели на ФИАТ, които никога няма да остареят.
              Uno Turbo RulZz

              Коментар


                #8
                мерси за реламата.Знам колко вървят тези фиати и в България и в германия и наистина цената е може би и над 6000 лв. но аз го продавам поради финансови причини.А като стана въпрос за това колко струва това пунто извън България....а ми я сметнете митото на 140к.с

                Коментар


                  #9
                  Някой каза нещо че цената била висока или нещо от сорта. Ще ви дам пример мойта я взех за 5500 1995 без клима като всички други бяха над 6000лв . Цената която е обявил колегата е УНИКАЛНА за годината, която е колата . Успех с продажбата :D
                  Слагайте си коланите

                  Коментар


                    #10
                    мерси мерси явно има хора които разбират тук

                    Коментар


                      #11
                      off:малко реклама и от мене...Цената си е направо прекалено ниска за нещата, които може да предложи тази колица. Казвам го защото вече два месеца си избирах Punto и кандисах на 1.7TD а като гледам то(моето) се обявява и на по-висока цена от 5500. Така че цената като цена си е за мене идеална.
                      Fiat Punto 1.7TD

                      Коментар


                        #12
                        да не забравяме че 5500 лв не ми е твърда цена

                        Коментар


                          #13
                          А лизинга от какъв вид е. Например за година ли или друг.
                          Италианските коли са номер 1

                          Коментар


                            #14
                            ами не сам решил точно,според зависи колко $ имаш

                            Коментар


                              #15
                              колега, пусни някакви фотоси!
                              "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                              Коментар

                              Working...
                              X