Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем - кредор - опера и фаерфокс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем - кредор - опера и фаерфокс

    От скоро се налага да ползвам два отделни браузъра ... ИЕ за локалните ми приложения и опера за интернет ... но ето проблема с кредора при опера и фаерфокс ... не излиза коректно бутона както е при ИЕ ....Само при мен ли е така или при всички ... а това не е проблем за мен - имам си кирилизация на компа, но някой колеги може и да нямат ....
    Прикачени файлове
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Taka e Аз ceга Hemam BP и не мoga da pi6a Windous XP cъm kak da go oпpaBa
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      Selqatin написа:
      Taka e Аз ceга Hemam BP и не мoga da pi6a Windous XP cъm kak da go oпpaBa
      Погледни тук: http://injinera.bgplus.com/wxp/xp_bul.htm ако не се справиш сам .. пусни си ICQ то и ще ти обясня .... ПоздравиИвайло - 118505918-ICQ
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #4
        Мерси колега,вече се оправих и мога да си пиша спокойно :D
        _______________________________________
        0885261834

        Коментар


          #5
          Selqatin написа:
          Мерси колега,вече се оправих и мога да си пиша спокойно :D
          Мерси ... къща не храни !!! Майтапче ... да не вземеш да се впречнеш ....ПоздравиИвайло
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #6
            Под Konqueror в Линукс бутончето никакво го няма, а и тази версия на SUSE дето я сложих няма никаква БГ клавиатура, има руска, но там подредбата не прилича нито на фонетик, нито на БДС. Затова и пиша под ХР, въпреки че изобщо не ми се влиза в нета с ХР-то, щото вирус до вирус...Пък и ще върна мандрейк-а, там поне си има БГ фонетик.

            Коментар


              #7
              Immortal аз съм с ХР и сам без антивирусна програма и нямам вируси .Така съм от повече от година,като така съм бил с интернет зала,като на нито един компютър не съм имал антивирусна програма,не съм имал и проблеми с вируси.

              Коментар


                #8
                Аз също нямам антивирусна, освен файруол (Zone Alarm),която си има нещо подобно на антивирусна, но май не върши много работа.Поддръжник съм на идеята, че безплатните (и "кракнати") антивирусни са само вратички за вируси, за да може в крайна сметка потребителя да си купи платена версия. Затова и не ползвам антивирусни програми. За сметка на това на всеки 2 месеца поне правя пълна преинсталация - така, профилактично. Важните неща си ги записвам винаги на дискове, като всяка седмица поне веднъж правя backup на CD. А всъщност хващането на вирус е по-скоро въпрос на поведение в мрежата, а не на антивирусна. Като не даунлоудваш от непроверени източници, като не отваряш писма от съмнителни податели и т.н. вероятността да лепнеш нещо е малка.А как можеш да разбереш, че имаш вирус, ако нямаш антивирусна ?!? има вируси, които видимо нищо не правят... до определена дата...(например)...да не осъмнеш някой ден с форматиран харддиск

                Коментар

                Working...
                X