Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

16.03.2006 отново сме във "Ветрило"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    16.03.2006 отново сме във "Ветрило"

    Този път ще дойда,макар и без кола!

    #2
    А що във Ветрило?!? ... кво има там, освен пици!? ... може ли да отправя едно предложение?! ... ако ми позволите.., ше ви плъзна чук оферта?!! - има паркинг.., има няколко заведения... има и други... забавления, освен кльопачка и пиячка...
    FIAT PUNTO 6 SPEED
    FIAT MAREA 1.9 TD

    Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

    Коментар


      #3
      Колежке, кажи какво предлагаш...
      Типо 1.6

      Коментар


        #4
        Sluncho написа:
        Колежке, кажи какво предлагаш...
        София Ленд.., билярд, боулинг... бира... ?!?!?!? А? ... а?!? ... а?
        FIAT PUNTO 6 SPEED
        FIAT MAREA 1.9 TD

        Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

        Коментар


          #5
          polly_s написа:
          Sluncho написа:
          Колежке, кажи какво предлагаш...
          София Ленд.., билярд, боулинг... бира... ?!?!?!? А? ... а?!? ... а?
          аз редовано си ходя на по билярд там

          Коментар


            #6
            pugsy написа:
            polly_s написа:
            Sluncho написа:
            Колежке, кажи какво предлагаш...
            София Ленд.., билярд, боулинг... бира... ?!?!?!? А? ... а?!? ... а?
            аз редовано си ходя на по билярд там
            Всяка 7 съм там… или петък или събота…или и двата дни … и ми е на път… ако склоните да се съберете там.. този път… и аз ще се включа в манифактурата! … а кви кРАтофки правят в ХолиФуут..?!? … запечени във фолио.., ммм.., и Старопрамен…?! … и дартса.., който обаче е шит… … и боулинг…?!? … аре да си виим там бе?! .. кво ше каете?!
            FIAT PUNTO 6 SPEED
            FIAT MAREA 1.9 TD

            Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

            Коментар


              #7
              Mitko написа:
              Колежке за този Четвъртък мястото вече е определено. Пусни предложение в нова тема.
              ... ми вие си имате некви норми... не ща да ви "разтурвам" начина... на организация... затва..: Пардон, че се намесих! :-/ ... ако все пак някой се изкефи на идеята... и реши да реагира.., за някой от следващите пъти.., ще участвам с кеф! ... просто не ме бива за организатор.., па макар и тва да се изразява само в пускането на тема... във форум, още повече в такъв, в който съм новопостъпил потребител... (а тва, може би... се дължи на опасенията ми, че никой няма да се отзове.., и няма да ми е твърде комфортно...) Аре.., хев а найс парти... ет дъ мийтинг! ... и да разказвате после!
              FIAT PUNTO 6 SPEED
              FIAT MAREA 1.9 TD

              Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

              Коментар


                #8
                Ще се постарая да дойда

                Коментар


                  #9
                  И аз ще дойда довечера.
                  Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

                  Коментар


                    #10
                    За съжаление днес няма да мога да присъствам. Весело и приятно изкарване на всички.
                    минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
                    Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

                    Коментар


                      #11
                      Polly_s само да ти кажа аз вече пусках тема точно за София Ленд и никои не се съгласи . И аз ходя мн често там и играя предимно дартс . Ако искаш намери темата и да се уговорим там кога да отидем аз случаино се запознах с tonychka ще се обадим на нея и които още изяви желание и да отидем някои път да поиграем :D Митко съжалявам за offtopica
                      Слагайте си коланите

                      Коментар


                        #12
                        Колеги Вие няма ли да гледате ЛЕВСКИ-Удинезе?
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          Айде разказвайте де.., как изкарахте..?! ... снимки има ли?!? ... видяхте ли се изобщо.., предвид fack(т)а, че по същото време имаше гУУУУем мач.. на Уевски.., а много от Фиат феновете, са и футболни запалянковци... (много българчета си мисрят че първото име на Левски е Само... ) Офф..:
                          BOIT написа:
                          Polly_s само да ти кажа аз вече пусках тема точно за София Ленд и никои не се съгласи . И аз ходя мн често там и играя предимно дартс . Ако искаш намери темата и да се уговорим там кога да отидем аз случаино се запознах с tonychka ще се обадим на нея и които още изяви желание и да отидем някои път да поиграем :D Митко съжалявам за offtopica
                          е ти що не ми пишеш?! ... пратих ти пърсънъл месидж, та дън флууд-им тука.., че шми дигнат мерника.., и без тва съм нова.., ма ти не ми отговаряш! ... да не би да не си забелязъл, че имаш лично?!?
                          FIAT PUNTO 6 SPEED
                          FIAT MAREA 1.9 TD

                          Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                          Коментар

                          Working...
                          X