Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пръскалки за чистачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пръскалки за чистачки

    Колеги, имате ли идея от къде мога да си купя пръскалки за чистачки за Фиат Браво? Моите са много зле от лявата пръска само една от дупките (а те са четири), а от дясната само две Свалях ги да ги чистя, продухвах ги на компресор нищо не помага! В "Александър Ауто" нямат. Всички магазини на "Козлудуй" ги обоколих и там нямат! Ще съм ви много благодарен ако ме упътите!!!
    Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

    #2
    Re: Пръскалки за чистачки

    Pesho написа:
    Колеги, имате ли идея от къде мога да си купя пръскалки за чистачки за Фиат Браво?В "Александър Ауто" нямат.
    А не ти ли предложиха да поръчат от Италия ? Става за около 20-30 дни,казват ти предварително цената, не е супер бързо, но и това е решение,ако няма никъде в наличност.Успех !
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      Пробвай на тези телефони. Дано Намериш.Вантотрейд Адрес: бул.Самоковско шосе 99 тел: 02/ 76 34 52, 975 35 09 Ауто Италия Адрес: бул. Климент Охридски 65 тел. маг. рез. части: 02/ 624 457 тел. сервиз: 02/ 681 263 Итал Сервиз : бул. Цариградско Шосе - под моста на 4-ти км тел. магазин: 02/ 738 503 тел. сервиз: 706 450 Александър Ауто Адрес: магазин: бул. В Левски 101 тел. 02/ 983 13 74 сервиз: ул. Росица 10 тел. 02/ 980 73 34 Т&Н кар Адрес: магазини ул. Оборище 95 тел. 02/ 943 48 74 бул. Гоце Делчев бл. 2 тел. 02/ 850 44 05 Фиат/Сеат/Ланчиа магазини Адреси: ул. Цар Симеон 212 Б тел. 02/ 931 14 44 работи и в събота и неделя до 16.30 ч ул. Козлодуй 19 тел. 02/ 931 60 99 Авточасти ООД ("Италианецa" ) Авточасти втора употреба всякакви Адрес: бул. Овча купел 87 тел. 02/ 955 54 76, 855 80 38 Нико 66 представител на МагнетиМарели магазин жк. Дружба 1 бл. 185 тел. 02/ 987 23 18 ЕТ"Десислава" магазин жк. Дружба 2-блок 210 (зад параклиса) Alfa,Fiat ,Lancia и др.телефон: 979 08 50 Тех ко филтри, ремъци, масла, ходова част, ауспуси Адрес: бул. Симеоновско шосе 36 тел. 02/ 965 59 27, 68 60 12

      Коментар


        #4
        Имах точно същия проблем с мойте.....прочистих разклонението(където единичния маркуч става двоен), купих от Илиенци за 4 лева от ония дето светят, и сега пращам вода чак на половината на покрива........
        Alfa 156 2.0 TS
        Alfa 156 20VTurbo
        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
        Locost TF1 3.0V6

        Коментар


          #5
          ФЕРАРИСТ написа:
          Имах точно същия проблем с мойте.....прочистих разклонението(където единичния маркуч става двоен), купих от Илиенци за 4 лева от ония дето светят, и сега пращам вода чак на половината на покрива........
          предполагам че не си сложил от тези дето светят синьо

          Коментар


            #6
            Alexius написа:
            ФЕРАРИСТ написа:
            Имах точно същия проблем с мойте.....прочистих разклонението(където единичния маркуч става двоен), купих от Илиенци за 4 лева от ония дето светят, и сега пращам вода чак на половината на покрива........
            предполагам че не си сложил от тези дето светят синьо
            Що бре - точно такива сложих....По принцип ми беше все тая какви ще са....а и цвета ми се вмества в интериора и габаритните светлини...
            Alfa 156 2.0 TS
            Alfa 156 20VTurbo
            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
            Locost TF1 3.0V6

            Коментар


              #7
              Пръскалки

              Най-накрая си купих пръскалки. В "Ауто Италия" имаха и срещу 19лв. вече и аз имам! Много съм доволен!
              Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

              Коментар


                #8
                Дал си 19лв за някви праскачки Yellow_Flash_Colorz_PDT_39 , а на мене днеска сутринта ми откраднаха пред плока чистаката от дясно- а те двете са различни и ще трябва да копувам нов комплект Yellow_Flash_Colorz_PDT_46
                FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

                Коментар


                  #9
                  19 лева са си много за нещо дето го има за 3-4....
                  Alfa 156 2.0 TS
                  Alfa 156 20VTurbo
                  Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                  Locost TF1 3.0V6

                  Коментар


                    #10
                    Ама няма да пръскат във 4 струйки Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

                    Коментар


                      #11
                      Пръскалки

                      Тия от 3-4лв са много гадни и никога няма да си ги сложа на колата, а и както каза колегата няма да пръскат 4 струйки! Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
                      Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

                      Коментар


                        #12
                        Тези от 3-4 лева светещи НЕ СА ЗА ФИАТ. Това са перфектните пръскалки за ГОЛФист или мега тунингованите БМВ /естествено с емблема М на задния капак/ и аспух като водосточна тръба. Абе с две думи ги продават само срещу представена диагноза.

                        Коментар


                          #13
                          Пръскалки

                          Пръскалки за 19лв., а днес пак спряха да пръскат Запушили са се и явно ще трябва да сваля цялото казанче за течността и да го изчистя хубаво от болуците, които има вътре!
                          Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

                          Коментар

                          Working...
                          X