Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT PUNTO 1.2 75 1996 - само на части - снимки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам FIAT PUNTO 1.2 75 1996 - само на части - снимки

    Здравейте колеги!В сервиза имам Пунто, ударено отпред. Колата няма да се възстановява, мотора и скоростите са наред, както и всичко останало по купето. Полуоските са здрави, но един-два маншона са скъсани, радиатор и амортисьори няма. Пружините и носачите обаче са здрави. Предният капак не става за нищо. Левият калник не е добър, но може да бъде поставен.Останалите ламарини са наред. Тапицерията и купето отвътре са здрави.Мога да снимам всичко, което пожелаете. Изпращам и с куриер.Колата се намира в сервиза на Сточна гара.088844524308998118380889905916http://yodacorp.org/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Ite mid=53&lang=bgа ето и снимки като за начало:
    В сервиза съм!

    #2
    колега, с колко врати е? интересувам се от салона - к-кт седалки и кори на вратите. Моето е с две врати

    Коментар


      #3
      Да, с две врати е и салона е добър. Отговарям на всички на ЛС. Колеги давайте предложения (разумни) и за цени защото не мога да знам всяка част колко струва нова и употребявана. Благодаря!Поздрави, Йордан!
      В сервиза съм!

      Коментар


        #4
        Тук ще пиша какво е вече продадено, за да е по-лесно на всички.1. Пластмасовата централна конзола около скоростния лост, заедно с пепелника, запалката и маншона на лоста2. Стабилизираща щанга, заедно с тампоните3. Тампон двигател - зад скоростите4. 4 от 4 почти нови зимни гуми, заедно с джантите 14 цола (165/65)5. Скоростна кутия6. Странични огледала 2 бр.7. Амортисьорчета багажник8. Двигател9. Задна чистачка заедно с рамото10. Моторче задна чистачка11. Спирачни дискове и накладки12. Заден ляв носач13. Кантар на ръчната14. Корите на двете врати15. Кората на багажното отделение16. Капак на резервоара17. Машинки ел стъкла 2 бр18. Километраж19. Брава, ключалка, дръжка дясна врата20. Предни носачи 2 бр.21. Барабани 2 бр. заедно с накладките и лагерите22. Моторче чистачки, заедно с рамената23. Кутия въздушен филтър - 2 части
        В сервиза съм!

        Коментар


          #5
          Ако си с ел. фарове, ми трябва потенциометъра който е на таблото до волана.. ако го имаш кажи няква цена за него?
          Fiat Punto 1.2 16V 85 k.c. 1998г.

          Коментар


            #6
            не, колата няма ел. фарове и потенциометър.
            В сервиза съм!

            Коментар


              #7
              Колегата е много точен ! Взех си от него средната конзола и съм много доволен. Всичко беше ОК - както се разбрахме .
              Grande Punto 1.3 75 hp
              Croma 1.9 Multijet 150 hp

              Коментар


                #8
                Благодаря!Вече всичко е разглобено до последната шайба.Предното стъкло също е здраво.
                В сервиза съм!

                Коментар


                  #9
                  Цена за шофьорската врата?
                  Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
                  Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

                  Коментар


                    #10
                    50 оборудвана
                    В сервиза съм!

                    Коментар


                      #11
                      още малко снимки
                      В сервиза съм!

                      Коментар


                        #12
                        двуцевката и меката връзка - 30 лв, с ламбда сондата - 60лв
                        В сервиза съм!

                        Коментар


                          #13
                          Колегата е много точен! Днес си взех огледала от него заедно със амортисьорчетата на багажника и съм много доволен
                          Fiat Punto 1.7 TD

                          Коментар


                            #14
                            Благодаря! Отнасям се с хората така, както искам и те да се отнасят с мен...сега по темата:Двигателят замина, но пък останаха разни работи от негоалтернатор, съединител, капачка, кабели, бобини...
                            В сервиза съм!

                            Коментар


                              #15
                              Лентовия кабел за airbag-а и мигачите?Ако го имаш колко струва?
                              Прикачени файлове
                              Fiat Punto S 1.1/55

                              Коментар

                              Working...
                              X