Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Темпра 1.6 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Темпра 1.6 на части

    Имам една ударена Темпра. Всичко по нея си работи. Ако на някой му трябва нещо да се обади преди да съм я дал за скрапЕто малко снимки:[/img]
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Фиат Темпра 1.6 на части

    nick77 написа:
    Имам една ударена Темпра. Всичко по нея си работи. Ако на някой му трябва нещо да се обади преди да съм я дал за скрап
    Колега трябват ми две джанти Дай някав твой телефон
    Fabrica Italiana Automobili Torino
    Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стой зад волана ...

    Коментар


      #3
      хм

      Колега интересува ме модела на въздушния филтър,барчето между седалките има ли подлакътник и въздуховоди към пасажерите на задната седалка,цена за целите комплекти за ел.стаклата.година на производство ....
      Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
      http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

      Коментар


        #4
        Колата е модел 1992 година и за съжанение няма ел. стъкла, а само централно заключване. Въздоховоди за задните седалки и подлакътник също няма. Въздушния филтър е един правоъгълен... не знам точно какво те интересува. Ще го погледна.

        Коментар


          #5
          мерси

          Колега интересува ме да е една дето се хваща с 3 болта.другия модел е само с един болт.ако е такъв направо го пращаи.а колата комби ли е трети стоп? акумолатор? а някакви снимки имаш ли
          Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
          http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

          Коментар


            #6
            Re: мерси

            super_s написа:
            Колега интересува ме да е една дето се хваща с 3 болта.другия модел е само с един болт.ако е такъв направо го пращаи.а колата комби ли е трети стоп? акумолатор? а някакви снимки имаш ли
            С един болт е... всъщност не знам. Като я снимам ще видиш точно. Комби е, но няма трети стоп. А акумулатора е паднал от стоене и не знам дали ще ти върши работа. Ще опитам да го заредя и да видя дали е ок.

            Коментар


              #7
              Колега, средното гърне здраво ли е дай цена и ако можеш качи някакви снимки. Пиши къде е ударена, че ми трябва преден капак и дай телефонче да се разберем.
              TEMPRA 1,9D 1994г. седан - преди
              ТЕMPRA 1,9TDS 1993г. комби - сега
              НЕ КАРАЙ С ПО-ГОЛЯМА СКОРОСТ ОТ ТАЗИ, С КОЯТО МОЖЕ ДА ЛЕТИ ТВОЯ АНГЕЛ-ХРАНИТЕЛ

              Коментар


                #8
                Ето ви малко снимки.

                Коментар


                  #9
                  колега не е това моя модел но може да се опитам да го преправя.даи ми някаква цена
                  Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                  http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                  Коментар

                  Working...
                  X