Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Потенциометър за Дроселова клапа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Потенциометър за Дроселова клапа

    Днес бях на диагностика с мойто типо 1.6 двувалка и извади един списък с грешки дълъг колкото роман.Та маисторите казаха че наи вероятно е от въпросния потенциометър ,а другите грешки били заради него.проблема е че се продава само комплект с моно инжекциона.Някой ако знае къде мога да го намеря и каже ще сум му благодарен!

    #2
    Re: Потенциометър за Дроселова клапа

    vld написа:
    Днес бях на диагностика с мойто типо 1.6 двувалка и извади един списък с грешки дълъг колкото роман.Та маисторите казаха че наи вероятно е от въпросния потенциометър ,а другите грешки били заради него.проблема е че се продава само комплект с моно инжекциона.Някой ако знае къде мога да го намеря и каже ще сум му благодарен!
    Здравей !Прегледай темата:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...оздрави !
    Fiat Tipo 1.6 AGT

    Коментар


      #3
      Хубавичка тема но все пак точно предишната е изцяло за този потенциометър-не е зле да се прочетат нещата като се регистрирате- с цел избягване на повторения
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        Re: Потенциометър за Дроселова клапа

        vld написа:
        Днес бях на диагностика с мойто типо 1.6 двувалка и извади един списък с грешки дълъг колкото роман.Та маисторите казаха че наи вероятно е от въпросния потенциометър ,а другите грешки били заради него.проблема е че се продава само комплект с моно инжекциона.Някой ако знае къде мога да го намеря и каже ще сум му благодарен!
        А майсторята занулиха ли компа?Ако е само от TPS-a след зануляване и каране малко,повторната диагностика показва директно само него....просто за 1км каране няма време да се натрупат фалшивите грешки....ако са фалшиви де....Изкарай го и ще разбереш дали е повреден.
        Fiat Tipo 1.6i.e,159A3.046

        Коментар

        Working...
        X