Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo HGT + екстри

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo HGT + екстри

    Колеги, налага се да си продам Браво-то. Причината е, че заминавам за дълго време в чужбина и не мога да го оставя пред блока...Ето данните:Bravo HGT 20V, 147 HP12’96140 000 kmВсички екстри /без кожа - дори мисля, че фабрично това не се предлага въобще/, вкл. 2 еърбега и тунинг-маската отпредМузика - MP3 player Panasonic, трикомпонентна система JBL /6 говорителя - два трилентови, два двулентови и два еднолентови за високите/ + 600 W усилвателГазова уредба, фабрично монтирана в Италия - разходът на газ е равен на разхода на бензинДве чисто нови зимни гумиПета лята джанта с нормална гума Bridgestone PotenzaЗастраховки Пълно Каско и ГО, валидни до май /или до Юни, трябва да проверя/Колата си върви с всички допълнителни аксесоари:Ключ, крик, аптечка, радар-детектор, аларма, два ключа и стикер на форума Регистрирана е като 1.4, 83 коня и Данък МПС е около 18 лв.Изцяло сменена е изпускателната система, прочистени са дюзите и са направени всички необходими проверки и смени на масла и консумативи.Водил съм и сметка за всички разходи по колата, разход на гориво, застраховки и изминати километри - всичко е описано по литри, километри, стотинки и марка в един доста подробен Excel файл.Недостатъци:Счупена в края пластмасата на прага на шофьорската врата, но много не се вижда - трябва да се залепиВероятно трябва да се сменят каретата /смених ги преди 2 000 км, но щракат пак леко - вероятно са били некачествени. Ново каре струва около 85 лв./Има две или три драскотини, които се виждат само с микроскоп, но имам за тях протокол от БулИнс - трябва просто да я оставя там, за да ги оправят, а нямам време напоследък. Цена: 7 000 лв., 6 500 без музиката.Нова цена: 5 999 лв.Мисля, че е съвсем адекватна, предвид това, че само музиката, част от консумативите и застраховките, гумите, газовата, регистрацията и данъкът са около 2500 лв. - значи я продавам за 4500 Тел. 0886440357, ВеселинICQ#107356661Skype: Zaphod200
    Прикачени файлове
    Alles in Ordnung

    #2
    Какъв ти е разхода извънградско? Знам че си казвал но не ми се търси...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Ееех, Веско, да беше Брава - щях да те накарам да махнеш обявата и да се разбираме само двамата с тебе. Ама като семеен човек ми трябва кола с 4(5) врати и по сериозен багажник. Иначе колата ти е бонбонче. Дано я вземе някой от форума та поне да се не губи хубавото нещо.
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        скъпооооооооооооооо!!!
        Brava 1.8 16V

        Коментар


          #5
          ogi написа:
          скъпооооооооооооооо!!!
          Разгледай по обявите и авокъщите и тогава се изказвай така! За добре поддържана кола със сменени консумативи + екстри цената е адекватна!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            За Kiro_of_the_day: на газ харчи между 9 и 12, но аз никога не карам с под 160 км/ч. по магистрала При 110 може и да е друг разхода. Всъщност - веднъж карах София-Пловдив за 41 минути, което ще рече средна скорост от около 220, тогава даде 16За Yavor: ех, така е при семейните - багажникът не е много голям, за съжаление...За Ogi: Mitko наистина е прав - не е висока цената - лично на мен колата ми е излязла около 10 000 лв., за да я доведа в това състояние, но едва ли ще мога да я продам за толкова. Всъщност съветвам всеки, който възнамерява да си купува нова кола, да не гледа толкова началната цена, а по-скоро колко ще му излезе до момента, в който спокойно започне да я кара - това е важното и мога да дам полезна информация в това отношение за всеки.За Mitko: Хм, това с "проблема" можем да обсъдим наново
            Alles in Ordnung

            Коментар


              #7
              имам браво ХГТ и собственика е прав, и аз съм бутнал вътре към 2000 лева след като я купих за да е супер колата за каране.купих я преди година и още тогава се продаваха ХГТ под 7000 лева, ама в трагично състояние.за спавка - ангренажен ремък на хгт със смяната излиза грубо 400 лева - това е ако ремъците на климатика са читави, защото ако не са - още грубо 300 лв. на хгт ако се скъсат ремъци на климатика може да скапят и ангренажния.повечето ХГТ вкарани от италия са карани по безабразен начин там и почти неподдържани.незнам в какво състояние е колата на колегата - но ако е в товакоето пише - моето мнение на ХГТ фен е, че цената е ок - нищо че в мобилето може да се намери по евтина, дори и под 6000.аз гледах над 10 хгт преди да попадна на моята и отговорно казвам, че нито идна от тях не ставаше.само за газовата не мога да кажа нищо - мойта няма :D :D :D
              SASTEZATEL

              Коментар


                #8
                Много съжалявам че ги нямам парите за да я взема , но за тези които се чудят ще кажа че тази кола е повече от перфектна.Веднъж съм я виждал, точно когато Zaphod си я купи и знам че това е страшна кола.
                Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
                Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
                VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
                VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

                Коментар


                  #9
                  Много съжалявам че ги нямам парите за да я взема
                  Не си единствения, вервай ми.
                  Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                  Коментар


                    #10
                    vesko написа:
                    Много съжалявам че ги нямам парите за да я взема
                    Не си единствения, вервай ми.
                    Така е, ама стига сме акали по темата на колегата.
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      Тази седмица гледах над 15 ХГТ-та из България, всички до едно в плачевно състояние, на средна цена 6000лв! Успех в продажбата!

                      Коментар


                        #12
                        като гледам какво търсене пада ,да взема да продам и моето
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #13
                          Забравих да добавя, че има опция да си взема музиката и така цената ще падне до 6500. Мога да върна оригиналните говорители, а касетофончето от таблото струва между 30 и 50 лв.
                          Alles in Ordnung

                          Коментар


                            #14
                            с газов инжекцион ли е ?

                            Коментар


                              #15
                              Не, уредбата е "обикновена" - но с всички екстри - стъпкови мотори, ламбда контроли и т. н. BRC.
                              Alles in Ordnung

                              Коментар

                              Working...
                              X