Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

една лада в горубляне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    една лада в горубляне

    това на предния капак е кутия за хляб,а вечерно време е 1 към 1 с коледна елхаебахти хората има

    #2

    Коментар


      #3
      и това чудо с тия екстри не е червено. Ееееееееееееееееее разочарован съм P.S. Колеги да не съм станал далтонист :D
      Punto SX 1.1 55

      Коментар


        #4
        Предното е ясно, че е кутия за хляб, а задното остава да е част от разтегателна маса...

        Коментар


          #5
          2-та чифта огледала също са от особено значение за скорости от над 450 км/ч когато пространството изменя формата си...
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            Колеги извинявайте но не познавате колите погледнете добре това нее лада а мерцедес :D

            Коментар


              #7
              Iwan написа:
              Колеги извинявайте но не познавате колите погледнете добре това нее лада а мерцедес :D
              вярно ве... къде са ни очите, то е очевидно... само не мога да разчета какво пише отзад. Дали пък "SEX" е новия фирмен тунинг и е изместила "AMG" от първото място?
              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

              Коментар


                #8
                Това нещо и аз съм го виждал и се чудех верно ли има кутия от хляб па предния капак,но сега вече съм сигурен
                Fiat Punto 1.7 TD

                Коментар


                  #9
                  И две антени... Сигурно лови спътникови радиостанции. Най-вероятно да следи емисиите от завода на Лада в Байконур... А в тая кутия за хляб, това там... некви екстра фарове/халогени ли са? Това ако засвети, насреща хората сигурно спират докато отмине НЛО-то...Шофьорската врата е леко огъната. Най-вероятно докато е изкарвал "Мерцедеса" от гаража, и коня (който също нощува там) се е подразнил от мощния рев на двигателя...Задните джанти са добри. Някой знае ли му телефонния номер на тоя? Бас че е цигане? Скивайте и ръждичките... :D
                  1997 Brava 1.6, 16V

                  Коментар


                    #10
                    Как минават на преглед такива?
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      Тва на кутията са дросели от капачки за компоД У кутията си носи леб и сиренье На преглед не знам как минава, ама нови номера няма да вземе , освен ако не е в КАТ- Факултето
                      Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                      Коментар


                        #12
                        Ето нещичко и от мен - това срещнах на път за Рилския манастир, беше наистина нелошо:
                        Прикачени файлове
                        Alles in Ordnung

                        Коментар


                          #13
                          Последната лада поне ме накефи...като си вземе човек лада, поне да и измисли нещо да притъпи комунизма в нея - уважение заслужава!
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            Crash73 написа:
                            ....Бас че е цигане? Скивайте и ръждичките... :D
                            не позна,баш българин си етука чувам някакви слухове от горубци,че преди време е бутнал някаква спирка на рейс с та лада

                            Коментар

                            Working...
                            X