Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еееее не е истина Добло 2002г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Еееее не е истина Добло 2002г.

    Е момчета не мога да повярвам..Та значи колата е на баща ми, а аз си карам друга но и на тая съм навъртял 5-6хил. км .Та добло 2002г. СУпер автомобил, прекрасно окачване,здравина комфорт, абе по всички показатели СМАЗВА конкуренцията в класа на баничарките, ама как да не се ядосва човек...Бахти не е истина ама си е за яд работа...Тръгна ръжда по колата, зимата не е карана много сега е на 50хил км и сме и първи собственици, но тръгна ръжда...Пфууу значи, всички у нас сме фенове на италианките ма как може ужас направо Тръгнали са точки от ръждичка точно по тавана, над шофьора, няколко точки...Също така вече има и на 3 места отзад където се затварят 2 те врати(багажника), на малката врата..и вече леко се е надигнала ръждичката Колата всяка вечер спи в гараж който си е супер и просто не разбирам защо КАжете какво може да се направи бяла на цвят е-тази в подписа ми Може ли нещо да се пастира с неква финна паста и после май ще се пръска със прей, и боя някаква незнам ...въпреки че са много малки за сега точките по тавана, то на вратата са малко по големи и ще се увеличат..Какво да се прави...Иначе всико е супер запазено все пак нова кола ужас значи

    Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
    Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
    Добло 02' 1.9 D- ех
    Добло 06' 1.3 Mjet -ех

    #2
    кофти лаково покритие на тези места ... най-вероятно още в завода са се изложили при пейнтуорка на автомобилът тиаз лично съм виждал в Ауто Италия в стария им шоурум Пунто, Стило и Мареа със стечена боя или лак по калниците жабарите не ги прават добре ...има ли колата ти гаранция на лаковото покритие и такава за корозия ?ако има ... - бегом към сервиза ..
    Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
    Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

    Коментар


      #3
      Re: Еееее не е истина Добло 2002г.

      VFTI написа:
      Е момчета не мога да повярвам..Та значи колата е на баща ми, а аз си карам друга но и на тая съм навъртял 5-6хил. км .Та добло 2002г. СУпер автомобил, прекрасно окачване,здравина комфорт, абе по всички показатели СМАЗВА конкуренцията в класа на баничарките, ама как да не се ядосва човек...Бахти не е истина ама си е за яд работа...Тръгна ръжда по колата, зимата не е карана много сега е на 50хил км и сме и първи собственици, но тръгна ръжда...Пфууу значи, всички у нас сме фенове на италианките ма как може ужас направо Тръгнали са точки от ръждичка точно по тавана, над шофьора, няколко точки...Също така вече има и на 3 места отзад където се затварят 2 те врати(багажника), на малката врата..и вече леко се е надигнала ръждичката Колата всяка вечер спи в гараж който си е супер и просто не разбирам защо КАжете какво може да се направи бяла на цвят е-тази в подписа ми Може ли нещо да се пастира с неква финна паста и после май ще се пръска със прей, и боя някаква незнам ...въпреки че са много малки за сега точките по тавана, то на вратата са малко по големи и ще се увеличат..Какво да се прави...Иначе всико е супер запазено все пак нова кола ужас значи
      Ами точно това е пролема, че спи в гараж и като е мокра в помещение дето няма движение на въздуха се получават тези неща.Навремето и аз държах един Ситроен , в закрит паркинг под НДК и стана така.Могат да се оправят разбира се.Идете про такива майстори и ще я оправят.Но липсата на циркурлациа на въздуха в закрити помещения ще я мъчи!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        ами гаранцията мисля че изтече вече иначе гаража е винаги отворен и проветрив, само нощен се затваря тъпа работа...жабарска работа..пфуу...да се ядосваш за нищо...

        Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
        Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
        Добло 02' 1.9 D- ех
        Добло 06' 1.3 Mjet -ех

        Коментар


          #5
          гаранцията против корозия трябва да е поне 5 години ... не може да ти е изтекла ..
          Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
          Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

          Коментар


            #6
            DiStefano написа:
            гаранцията против корозия трябва да е поне 5 години ... не може да ти е изтекла ..
            аха мерси за разяснението, ще споделя с баща ми та да ходи да я оправя, че аз със моя ситроен 93г. нямам тия проблеми мъка...

            Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
            Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
            Добло 02' 1.9 D- ех
            Добло 06' 1.3 Mjet -ех

            Коментар


              #7
              да това от снимчицата е...Тъй че това което ти спомена не може да стане Дано това за антикорозионната защита е вярно, казах на баща ми той обаче не е запознат....А дано стане и ще се види по нататък тия от ауто италия

              Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
              Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
              Добло 02' 1.9 D- ех
              Добло 06' 1.3 Mjet -ех

              Коментар

              Working...
              X