Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как собствениците на ударени коли могат да помогнат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как собствениците на ударени коли могат да помогнат

    Имам едно предложение - молба към собствениците на ударени автомобили които се разпродават на части.Обикновено колите се разглобяват със цел да се продават частите.Може по време на разглобяването да се направят колкото е възможно повече подробни снимкикоито да се публикуват на форума.По такъв начин ще се помогне на колеги които искат да си направят някакъв ремонтили подобрение по колата обаче не са наясно как да се разглоби или демонтира някакъв детайл или възел.Също така добре е да има определено място - тема или раздел за да не се налага търсене на снимките по целия форум.
    Bravo 1.6 / 16

    #2
    Подкрепям !
    Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
    Lancia Lybra 1.8 131Hp

    Коментар


      #3
      Да колега прав си аз ще се опитам да помогна, но и не си мислете, че не правим снимки от егоизъм освен че или съм ограничен в времето или когато работя по колата е вече мрак с това ранното стъмняване от друга страна не разглобяваме коли излязли от завода директно, а нашите са си мръснички, когато си целия в мазга малко не ти е до апарат или телефон. Ако имате конкретни питания кое как се сваля съм сигурен, че който и да е от колегите, който си разглобяваме колите по една или друга причина с удоволствие ще отговорим ако сме правили интервенцията или ако предстой може да се пробваме поне преди някой да си счупи колата сам Поздрави.
      Fiat punto 1,1
      Fiat bravo 1,6 16v
      Fiat bravo 2,0 20v
      Honda civic 1,5
      BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

      Коментар


        #4
        абсолютно ЗА, човек като види нещо може да се сети, че на нуго му е счупено и да си го вземе за 15-20лв, винаги със снимка има повече интерес.
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар

        Working...
        X