Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възпроизвеждане на музика чрез mp3 player

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Възпроизвеждане на музика чрез mp3 player

    Имам фиат брава с оригинален радиокасетофон. Искам да си сложа CD, но не ми харесва как седи на таблото като не е оригинален на фиат (знаете за какво говоря, доста е дискутирано тук). Имам mp3 player на samsung, който има кабел за свързване примерно към CD player или към касетофон за кола. Знаете ли дали е възможно някъде да ми сложат устройство, към което да се слага този кабел за да може да се възпроизвежда музиката от mp3-ката през радиокасетофона.Благодаря

    #2
    Re: Възпроизвеждане на музика чрез mp3 player

    мой приятел го направи по следния начин: купи си кабелче със стерео жак и от другия край изкара 4 кабелчета 1вото го върза за главата на касетофона на left channel 2рото на right channel, а другите две са за маса вързваш ги заедно за маса и това е. Ако не можеш да се справиш дай си касетоофона на някой жичкаджия работа за 10 мин е
    Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
    Lancia Dedra 1.6 91г.

    Коментар


      #3
      Много ви благодаря, но аз няма да мога да се справя.Знаете ли къде може да ми го направят?

      Коментар


        #4
        виж и този вариант http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...hlight=%EC%EF3
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Иво_М написа:
          Много ви благодаря, но аз няма да мога да се справя.Знаете ли къде може да ми го направят?
          иди в някой car audio сервиз предполагам няма да ти вземат много пари
          Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
          Lancia Dedra 1.6 91г.

          Коментар


            #6
            Проблемът е решен! Взех си от МЕТРО "multi cassette adaptor"

            Коментар


              #7
              Иво_М написа:
              Проблемът е решен! Взех си от МЕТРО "multi cassette adaptor"
              Какви пари вървят горе-долу...?

              Коментар


                #8
                И аз така си слушам музика с касетка адаптор. Влиза си кастката от нея излиза едно кабелче и влиза или в СД или МР3 и т.н. А СД-то ми е на батерии и влиза и в запалката по избор.Тази касета адаптор я видях 10 лв. под колоните на Пиротска на 2-я етаж.Чува се супер и няма проблеми.
                Brava 1.6/16

                Коментар


                  #9
                  Ако някой го интересува имам два касет-адаптери и бих се разделил с единя за 5лв.
                  FIAT Bravo 1.6 16V '97

                  Коментар


                    #10
                    моята е на "hama" и я взех от Метро за 16 лв.

                    Коментар


                      #11
                      6лв са в Конрад, на петте кюшета нагоре, тоя дето е близо до баня мадара. Обаче колеги, някой да е виждал такава касета да става за мека механика? Щото като се сложи на касетофон с такава, почва да премята касетата.
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        geshabeli написа:
                        6лв са в Конрад, на петте кюшета нагоре, тоя дето е близо до баня мадара. Обаче колеги, някой да е виждал такава касета да става за мека механика? Щото като се сложи на касетофон с такава, почва да премята касетата.
                        Как така да я премята?Аз имам hama и съм я пробвал на касетофон с мека механика (всъщмост тя на такъв се използва, на моята кола си купих мп3 трансмитер)Въпроса е когато завъртиш едната ролка на касетата да се върти и другата. Това е специално за меките механики направено при моята касетка, защото ако се върти само едната ролка, а другата стои неподвижна, касетофона сменя страната.Иначе реално няма какво да се премята касетката... ако не се чува сменяш страната, главата на касетофона само си сменя положението отгоре или отдолу и това е...Но виж дали когато завъртиш с пръст едната ролка се завърта и другата...
                        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                        Коментар

                        Working...
                        X