Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам спортни пружини + 2 амортисьора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам спортни пружини + 2 амортисьора

    Пружините са предни и задни, а амортисьорите са само задни, защото от предните нищо не ставаше. Може да се купят и по отделно пружините или амортисьорите. Цена на пружините - 40лв. всяка, на амортисьорите - по 25лв. Частите са свалени от Fiat Punto 1.9JTD, нищо им няма, но ми беше много ниска колата и ми возеше твърдичко, което ме дразнеше. Намират се в София. Тел. за връзка: 0899115627 - Емо, или на ЛС. Ето и снимки, можех и да ги поизчистя по - добре, ама то се вижда

    #2
    някой знае ли дали стават за МК1?
    ~/'''''''''''''''''''''''''\~ Fix
    [[ ]== //// ==[ ]] It
    |\-----------------/| Again
    |_|'-------------'|_| Tomorrow
    Подпис по правилата!

    Коментар


      #3
      tukbata написа:
      някой знае ли дали стават за МК1?
      НЕ !
      Fiat Punto MK2 HGT 1.8 16V
      Опитвам се да стана малко преди да си легна ....хаха
      Аз съм животно и имам страхотен нюх- обуняние на сляп и зрение на глух !!!

      Коментар


        #4
        bjlagypa написа:
        tukbata написа:
        някой знае ли дали стават за МК1?
        НЕ !
        мерси за отговора
        ~/'''''''''''''''''''''''''\~ Fix
        [[ ]== //// ==[ ]] It
        |\-----------------/| Again
        |_|'-------------'|_| Tomorrow
        Подпис по правилата!

        Коментар


          #5
          Колега дай малко повече инфо за тези пружини - например каква марка са и имаш ли представа с колко смъкват колата ?!?Мерси !
          Fiat Punto MK2 HGT 1.8 16V
          Опитвам се да стана малко преди да си легна ....хаха
          Аз съм животно и имам страхотен нюх- обуняние на сляп и зрение на глух !!!

          Коментар


            #6
            Ами колега сега излязох да ги гледам, но нищо не пише на тях, има някакъв сериен ноемр ли е какво, но марка и модел не. Това е, че с тях ми беше внесена колата, не съм ги купувал аз и не мога да кажа каква марка са. Но смъкват колата с около 5-6см, да не кажа и повече, но разликата е много голяма. Надявам се все пак да съм помогнал с нещо.

            Коментар


              #7
              Мерси за инфото. Много искам да си взема пружини, но и на мен са ми много 5-6 см. Аз си търся около 3-4. Поне в ebay.at е пълно с такива но парите с доставката на този етап са ми много Успех с продажбата
              Fiat Punto MK2 HGT 1.8 16V
              Опитвам се да стана малко преди да си легна ....хаха
              Аз съм животно и имам страхотен нюх- обуняние на сляп и зрение на глух !!!

              Коментар

              Working...
              X