Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отново F-1...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отново F-1...

    Колеги, часове ни делят от дългоочаквания старт на Ф-1!Кой как се е подготвил, кой как се е приспособил на новите изисквания, какво е изстискала Ферари от 2.4 литровия мотор?!Май новата заплаха се усеща от Япония?!Пьрвия старт ще даде отговора, ама не издьржам вече....

    #2
    Днес имаше първите новини! Брат - поляк първи на свободните тренировки!!! Е те не са били критерий никога, но все пак...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Почва се колеги - май пак ще ги мачкаме

      Коментар


        #4
        аз днес не можах много да разбреа новите правила... някой ще ми ги обясни ли?
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Mazgarev написа:
          аз днес не можах много да разбреа новите правила... някой ще ми ги обясни ли?
          ако те интиресува тренировката:- първа сесия 15 мин - всички правят обиколки и най-слабите 6 коли спират до тук и се класират според времената си на последните 6 места в стартовата решетка;- втора сесия 15 мин - от останалите 16 коли, отново за най-слабите 6 коли квалификацията приключва и заемат следващите 6 места;- трета сесия 20 мин - оставалите 10 коли правят обиколки и се нареждат на първите 10 места в решетката;- времената от 1 и 2 сесия не се зачитат в третата сесия.
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            stenli написа:
            Почва се колеги - май пак ще ги мачкаме
            Е, приятели, какво ще кажете за пьрвата и втората стартова позиция на ФЕРАРИ утре???Изглежда, че миналия сезон е бил "затишие пред буря" и от Маранело са поработили доста сериозно!Когато писах вчера, вече имах някаква не официална информация за очакваното, но просто не смеех да я споделя, а и знае ли се? И да се знае, пак не е сигурно?!?Но сега вече сьм с надеждата за много добра кола, а за пилота - там спора просто е излишен!Вива Ферари, Вива ФИАТ и УСПЕХ УТРЕ !!!
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Отново ще бъде усетена италианската сила...Forza Ferrari Forever
              forza forever

              Коментар


                #8
                sev написа:
                Mazgarev написа:
                аз днес не можах много да разбреа новите правила... някой ще ми ги обясни ли?
                ако те интиресува тренировката:- първа сесия 15 мин - всички правят обиколки и най-слабите 6 коли спират до тук и се класират според времената си на последните 6 места в стартовата решетка;- втора сесия 15 мин - от останалите 16 коли, отново за най-слабите 6 коли квалификацията приключва и заемат следващите 6 места;- трета сесия 20 мин - оставалите 10 коли правят обиколки и се нареждат на първите 10 места в решетката;- времената от 1 и 2 сесия не се зачитат в третата сесия.
                Благодаря, това исках да разбера!
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  много добро състезание, много интересни моменти!жалко за завъртането на Масажалко и за Вилньов...!
                  FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                  Коментар


                    #10
                    Яко състезание, ферари дори за малко да са първи (нищо, другия път). В сравнение с миналия сезон, положението изглежда доста розово
                    Punto 1.1 SX 95г

                    Коментар


                      #11
                      Ееее, с голяма кошница май трьгнахме, ама все-пак не е празна!Това обаче което стана ясно от тренировките и сьстезанието е, че Ферари е отново конкурентен болид и другото, по-интересното е, че при тези изравнени сили се очертава изключително интригуващ сезон!А, малкия Розберг, как ви се струва?

                      Коментар


                        #12
                        Ферари отново с конкорентен болид :D жалко че ни се изплъзна победата Малко кофти за другия ми фаворит БМВ но може би другия сезон те ще достигнат върхова форма
                        Alfa Romeo 146 JTD

                        Коментар


                          #13
                          hit-ko написа:
                          по-интересното е, че при тези изравнени сили се очертава изключително интригуващ сезон!А, малкия Розберг, как ви се струва?
                          Да, очертава се по-голяма борба този шампионат. А "малкия" тепърва ще се доказва... Като за първи старт, добре се представи.
                          1997 Brava 1.6, 16V

                          Коментар


                            #14
                            каквото и да си говорим Райконен бе най-добрия... от 22-ро място да пристигне 3-ти с най-тежката кола (с най-много бензин) не го може всеки...!
                            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                            Коментар


                              #15
                              Mazgarev написа:
                              каквото и да си говорим Райконен бе най-добрия... от 22-ро място да пристигне 3-ти с най-тежката кола (с най-много бензин) не го може всеки...!
                              Райконен е страхотен пилот, ама с тея повреди почти на всяко състезание... трудно ми е да си го представя - вече толкова дълго време се чупи постоянно тоя макларън... все едно го сглобяват в някой софийски гараж от части с неизвестен произход Иначе Нико Розберг кара страхотно и сигурно щеше да е още по впечатляващ ако ги нямаше проблемите в началото. Алонсо и Кими да му мислят как ще се борят с него след година/две :D
                              Punto 1.1 SX 95г

                              Коментар

                              Working...
                              X