Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ ДЖАНТИ FOX RACING ПРОДАДЕНИ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ ДЖАНТИ FOX RACING ПРОДАДЕНИ

    ПРОДАВАМ АЛУМИНИЕВИ ДЖАНТИ FOX RACING,много леки и много красиви,Италянски4.98.15 перфектни цена 350лв без коментар 0878944106 София централен отвор 60http://www.motorspeed.com/store_main.asp?int_catalog_id=7&int_category_id=29

    #2
    колеги който ги купи щесе види в джанти,много са добри,офертата е просто перфектна за тази марка

    Коментар


      #3
      айде ,много са хубави,............неса карани никога в бг.внос от Англия са.

      Коментар


        #4
        Аз лично не знам да има италиянска джанта- 4/98 с центр.отвор 60,данее на 58.1мм.Но човек се учи докато е жив Джантите са много красиви,успех с продажбата :D
        Фиат завинаги!!!!
        Фиат Типо-1.4 75кс.
        Фиат Палио-1,7 ТД 70кс. 6000к и аз прогледнах
        фиат Крома 1.9 Multijet 16V-мечта

        Коментар


          #5
          DragonHeart написа:
          Аз лично не знам да има италиянска джанта- 4/98 с центр.отвор 60,данее на 58.1мм.Но човек се учи докато е жив Джантите са много красиви,успех с продажбата :D
          направих снимки да се види кой е пройзводитела :D

          Коментар


            #6
            Колеги поради големия интерес искам само да уточна че,джантите може дасе видат в квартал Филиповци ,Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Бьлгарската частYellow_Flash_Colorz_PDT_06 ,всеки ден след 19.00 ч. и най важното е че който пьрви дойде той ги отнася,не се наемам даги запазвам на никой.

            Коментар


              #7
              колегасамо едната джанта ли има 100-тина грама баланс или има и друга такава

              Коментар


                #8
                Dimo_J написа:
                колегасамо едната джанта ли има 100-тина грама баланс или има и друга такава
                Колега не мога дати схвана вьпроса???

                Коментар


                  #9
                  тея джанти са страшни незнам от към качество как са но фаца вадят успех с продажбата
                  Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                  Коментар


                    #10
                    uBoy написа:
                    тея джанти са страшни незнам от към качество как са но фаца вадят успех с продажбата
                    Мерси колега за хубавите думи.Уважаеми сьфорумци,искам да поясна че цената не подлежи на комента,,,,,,,,надявам се всички който са ми писали лични сьобщения да са ме разбрали.И най вече ако неги продам ще ги монтирам на моята кола другата седмица и ще пусна снимки да ги видите как изглеждат,сьответно вече няма дасе продават.Извинявам се на модераторите за спама.

                    Коментар


                      #11
                      ПРОДАДЕНИ,С ЗДРАВА ДАСЕ ПОЛЗВАТ

                      Коментар

                      Working...
                      X