Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М У З И К А !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    М У З И К А !!!

    Момчета, останах шашнат ! Нямате си на представа за каква музика става на въпрос на Пунто и Купе Аз много се накефих Вижте сами, пък някой може и да се пробва да ги имитира : Punto - http://www.hifimobile.fr/punto.htmCoupe - http://www.hifimobile.fr/coupe20vt.htm

    #2
    Ебати якото, с това може да ти подскача задницата и да ти изпадат корите

    --------------------

    Коментар


      #3
      Някой може ли да ми каже, на Пунтото под усилвателя в багажника има две други по-малки (като филтри ли са) ? Какво са те и за какво служат

      Коментар


        #4
        Тия неща им викат кросовъри разделят изхдония сигнал на стъпалото на ниски средни и високи честоти за съответните говорители

        Коментар


          #5
          stenli написа:
          Тия неща им викат кросовъри разделят изхдония сигнал на стъпалото на ниски средни и високи честоти за съответните говорители
          А можеш ли да ми кажеш дали се продават такива в БГ, и горе долу какви пари са

          Коментар


            #6
            Turbo написа:
            stenli написа:
            Тия неща им викат кросовъри разделят изхдония сигнал на стъпалото на ниски средни и високи честоти за съответните говорители
            А можеш ли да ми кажеш дали се продават такива в БГ, и горе долу какви пари са
            цените са от 10лв++ нагоре според качеството и марката иначе не че , нещо но тази музика не ме впечатлява...в БГ има доста по добри неща :P

            Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
            Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
            Добло 02' 1.9 D- ех
            Добло 06' 1.3 Mjet -ех

            Коментар


              #7
              VFTI написа:
              Turbo написа:
              stenli написа:
              Тия неща им викат кросовъри разделят изхдония сигнал на стъпалото на ниски средни и високи честоти за съответните говорители
              А можеш ли да ми кажеш дали се продават такива в БГ, и горе долу какви пари са
              цените са от 10лв++ нагоре според качеството и марката иначе не че , нещо но тази музика не ме впечатлява...в БГ има доста по добри неща :P
              Е то и аз знам много по силни музики , но тази е направена много тарикатски , това исках да покажа, не че е кой знае колко силна, но не е и слаба

              Коментар

              Working...
              X