Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми 165/65/14 не са ли прекалено тесни?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гуми 165/65/14 не са ли прекалено тесни?

    Здравейте. Миналата година ми подариха 4 зимни гуми с горепосочения размер, само че аз бях останал с впечатлението че са широки 185. Вчера реших да ги сложа и видях че са доста по-тесни. Както и да е вече са на колата, само че ми се струва, че стоят малко смешно - като слон на ролкови кънки. Как мислите да ли ще имам проблем с тях зимата?
    Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

    #2
    щом сам нови мисля че не би трябвало да имаш проблем
    Fiat Brava SX 1.6 16V 103 BHP

    Коментар


      #3
      Екстра са .. само не карай над 160 с тях, защото тегловия индекс за твойта кола е по-голям!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Executer написа:
        Екстра са .. само не карай над 160 с тях, защото тегловия индекс за твойта кола е по-голям!
        Не си и помислям да карам толкова бързо. Летните са ми 195/50/15 и сега освен, че колата изглежда по смешно и стабилността се загуби - започна да се люшка като лодка.
        Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

        Коментар


          #5
          maskarata написа:
          Executer написа:
          Екстра са .. само не карай над 160 с тях, защото тегловия индекс за твойта кола е по-голям!
          Не си и помислям да карам толкова бързо. Летните са ми 195/50/15 и сега освен, че колата изглежда по смешно и стабилността се загуби - започна да се люшка като лодка.
          E няма как и аз минах от 165/65/14 на 195/50/15 летни и преди положението беше същото!!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Re: Гуми 165/65/14 не са ли прекалено тесни?

            maskarata написа:
            Здравейте. Миналата година ми подариха 4 зимни гуми с горепосочения размер, само че аз бях останал с впечатлението че са широки 185. Вчера реших да ги сложа и видях че са доста по-тесни. Както и да е вече са на колата, само че ми се струва, че стоят малко смешно - като слон на ролкови кънки. Как мислите да ли ще имам проблем с тях зимата?
            Колко са ти широки джантите, че си сложил тези гуми?
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              Отпред са 5.5 отзад са 5 инча, но не това е проблем, като цяло стават ли тези гуми за тая кола.
              Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

              Коментар


                #8
                еми тесни са ама като са подарък не бих се замислил дали да ги сложа.. слагам и тва е. и без тва зимата не се шпори
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  ОК мерси на всички отзова ли се. Видяло се е че ще карам с по-тесни гуми, зимата място за гъзария няма и затова готините джанти и спорните гуми ще ги слагам чак на пролет.
                  Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

                  Коментар


                    #10
                    Нямаш никакви проблеми.Предните ми зимни гуми са 165/65/14,а задните са ми 175-ци.Никакви проблеми не съм имал през зимата.
                    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                    Коментар

                    Working...
                    X