Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо 1.9тд на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Типо 1.9тд на части

    Ами духнала гарнитура. 94ТА ГОДИНА феислифт. Има ел.тъкла, ел.огледала, ел.люк, централно, абс, аирбег, хидравлика, и това е в шбщи линии. За повече информация 0894020031,0878720431. Освен че е духнала гарнитура всичко е в добро състояние. Цени символични

    #2
    колата все още е цяла

    Коментар


      #3
      никои ли не иска части за дизел

      Коментар


        #4
        Колега ако имаш тази решетка:Давам 10 кинта и си поемам еконта,и ако е здрава де.Ако си съгласен пиши.
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          Какво става колега не я ли следиш тази тема?
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            Рядко сядам на компютъра/Рещетката има забележка. Счупено е много малко парче от мрежата отзад. Решетката е същата. Даи ми адрес да ти я пратя ако искаш на лс. За повече инфо 0894020031

            Коментар


              #7
              джанти случайно да са останали 14-ки и кви апри им искаш?
              Анцунга се носи върху пуловера !

              Коментар


                #8
                Колега гледам продаваш 2 типота на части ей тази снимка е от бензиновото което си пуснал,на тая решетка ми се струва че и няма нищоА дизеловото типо къв цвят е ? 2 решетки ли имаш или 1?
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар


                  #9
                  Дизеловото е със същата решетка но е тъмно синя. А тази на снимката е продадена. Имам и бордо решетка но от старите ако върши работа. От бензиновото са продадени всичко за челен удар. Цвета на тази която имам е като на горната снимка.

                  Коментар

                  Working...
                  X