Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много части за старото Уно, ниски цени

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Много части за старото Уно, ниски цени

    Продавам за старото Уно : - Двигател 138В000 1.1 карбуратор , пълен комплект, много неща по мотора са сменяни с нови (термостат, бензинова помпа, ремък и ролка, свещи, чукче...) , главата е ремонтирана. Работеше перфектно, никога не е работил на газ; - Стартер, алтернатор; - Радиатор с ел. перка; - скоростна кутия, полуоски, макферсони с читави Sachs амортесьори; - спирачни апарати, купувани нови по 44лв, на не повече от 15 000км; - задни странични прозорци със жабки, предни прозорци, заден прозорец - тонирани зелени, предна броня, стопове някви (единия е счупен малко); - предна решетка, прагове, задни вежди - чисто нови. Цена за всичко - 180лв. По отделно цените са по договаряне, кой колкото даде, предлагайте. Имам и други дребни работи, питайте квото ви интересува. Нещата са в София. Пращам по Еконт. тел 0896701591

    #2

    Коментар


      #3
      ..

      колега делкото от кой вид е ? и цена също задните прозорци ценаснимка и на задните вежди ако може
      Fabbrica Italiana Automobili Torino
      F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
      F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
      F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

      Коментар


        #4
        Делкото е с чукче - палеца, капачката и чукчето са на около 10 000км, преложи ти цена ако ти върши работа Задните прозорци 20лв двата, снимки на веждите ше ти пратя тия дни

        Коментар


          #6
          :D

          Коментар


            #7
            дфс

            ехх как ме е ят начи баш сега да нямам пари а от кога търся подобни части за уно че съм намислил нещо за него
            Fabbrica Italiana Automobili Torino
            F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
            F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
            F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

            Коментар


              #8
              скоростната кутия петстепенна ли е и дали ще стане за Уно 45 - 903см?ако някой знае нека сподели10Х

              Коментар


                #9
                Кутията е 5-степенна, но нямам представа дали ше ти свърши работа

                Коментар


                  #10

                  Коментар


                    #11
                    Казаха ми че не става, мерси.

                    Коментар


                      #12
                      На който му трябва нещо да предлага цени Склонен съм на компромиси :D

                      Коментар


                        #13
                        Интересува ме кутията за въздушния филтър или само капака. Цена?
                        Fiat Brava 1.2, 16V, 82 к.с., 2000 г.
                        Fiat Uno 60, 1989г.

                        Коментар


                          #14
                          Кутията е кръгла, стои върху карбуратора. Ше се разровя да видя дали я пазя, ако я имам ти я подарявам

                          Коментар


                            #15
                            Фаровете и мигачите - продадени

                            Коментар

                            Working...
                            X