Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

разпродавам типо 1и6 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    разпродавам типо 1и6 на части

    имам всичко давам гаранция за всяка част перфектен двигател газова уредба0885642684

    #2
    Колега, карбуратор или моно? Коя година е? Цвят и др. такива? Къде може да се види?
    Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

    Коментар


      #3
      я

      Forsaken написа:
      Колега, карбуратор или моно? Коя година е? Цвят и др. такива? Къде може да се види?
      колата е моно инжекцион цвета е червен 0877878203

      Коментар


        #4
        Колега, ако е двувалка, пиши ми лс с цена за биелите.
        LanciaDedraSWturbo
        Alfa 146 1.4 ts 2000'
        BMW E36 Turbo
        eX - BMW e30 330 Turbo
        eX - Lada 2103 turbo 1500cc

        Коментар


          #5
          Колега дай цена на рамената на чистачките отпред,ако са от обикновенните-тези на които се закачат нормални чистачки.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            Re: разпродавам типо 1и6 на части

            [quote="DIVAKKA"]имам всичко давам гаранция за всяка част перфектен двигател газова уредба0885642684цвят червен металик 4 врати двигател 1и6 моно колата е 94 салона е перфектен нови амортисиори предни и заднигазова уредба с бутилка 30 л вазможна проба на газовата

            Коментар


              #7
              цени

              Колега интересува ме какъв е модела на кутията за въздушния филтър,модела на чистачките,климатик,подлакътник,теглич,ел.стъкла,и нтересува ме и цвета и състоянието на салона че имам едни проекти тука даи ми цени и описание илио снимки на кутията и чистачкитеП.С. с някоч друга снимка ще пожънеш поголям успех.. вярвай ми
              Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
              http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

              Коментар


                #8
                С колко разпределителни вала е двигателя?

                Коментар


                  #9
                  Forsaken написа:
                  Колега, карбуратор или моно? Коя година е? Цвят и др. такива? Къде може да се види?
                  КОЛАТА Е МОНО ИНЖЕКЦИОН 94 ГОД

                  Коментар


                    #10
                    Т

                    ПРОДАВАМ ВСИЧКО НА ТОП ЦЕНИ

                    Коментар


                      #11
                      DIVAKKA написа:
                      Forsaken написа:
                      Колега, карбуратор или моно? Коя година е? Цвят и др. такива? Къде може да се види?
                      КОЛАТА Е МОНО ИНЖЕКЦИОН 94 ГОД
                      Колега, по спокойно де не се пали толкова Колегата просто те пита дали е двувалка колата, защото има с един вал моно инжекция и с два вала пак моно инжекция А сега по темата колата има ли ел. стъкла пиши на лични
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        #12
                        Имаш ли помпичката за чистачките ? Ако може една снимка да постнеш, за да видя дали е същата като мойта?

                        Коментар


                          #13
                          Задните амортисъори седат ли,каква марка са и каква им е цената?Цена за вратата на багажника,оборудвана и за амортисъорите на багажника,ако са здрави.Също къде около Пловдив си,ако не е далеч и ми харесат цените да дойда намясто примерно почивните дни и да взема каквото ми трябва.
                          Fiat Tipo 1,4i.e. LPG машина ДзВеРъ ахахаххааххаха

                          Коментар

                          Working...
                          X