Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ляти джанти мареа 15цола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ляти джанти мареа 15цола

    продавам лети джанти от мареа 15цола с гуми 195 50 15 като едните са перфектни мишелин с 7мм грайфера другите са с 5мм грайфер http://genikar.snimka.bg/tuning/tova...74787.15600801 . цена с гумите 250лв без 180лв тел 0887 223376

    #2
    Колега в какво състояние са джантите само.интересувам се само от тях. Също така пращаш ли до гр. Варна.Сериозен съм за купването ако ми дадеш някаква цена пък ко щеш и с гумите може да ми стане интересно.какви са също така останалите две гуми едните са мишелин а другите ? и ако може малко повечко снимки.
    предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
    Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

    Коментар


      #3
      syfer написа:
      Колега в какво състояние са джантите само.интересувам се само от тях. Също така пращаш ли до гр. Варна.Сериозен съм за купването ако ми дадеш някаква цена пък ко щеш и с гумите може да ми стане интересно.какви са също така останалите две гуми едните са мишелин а другите ? и ако може малко повечко снимки.
      колега днес ще ти пратя снимки да ги видиш!!

      Коментар


        #4
        genikar написа:
        syfer написа:
        Колега в какво състояние са джантите само.интересувам се само от тях. Също така пращаш ли до гр. Варна.Сериозен съм за купването ако ми дадеш някаква цена пък ко щеш и с гумите може да ми стане интересно.какви са също така останалите две гуми едните са мишелин а другите ? и ако може малко повечко снимки.
        колега днес ще ти пратя снимки да ги видиш!!
        джантите са продадени нека модератора закрие темата

        Коментар

        Working...
        X