Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Писта Бургас" 2009

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Писта Бургас" 2009

    Колеги, на 24-25.10.2009 ще се проведе последният кръг от националния шампионат на затворен маршрут.Надявам се да има повече колеги от форума които да посетят състезанието.Аз лично ще присъствам и двата дена.Ще се постарая да Ви постна доста снимки от надпреварата.След състезанието в неделя ще има организирана форумска среща в Бургас.Ако има колеги които не са от Бургас и са дошли за надпреварата да се чувстват поканени на срещата.Тя ще се състои от 16:00 часа в "Уест" до тенис кортовете на ЦУРК-а.Призовавам всички които ще посетят състезанието да бъдат изключително внимателни с мерките за сигурност!Изпълнявайте стриктно разпорежданията на полицията и стюардите по трасето!Всичко се прави за наша безопасност.С тази връзка искам да Ви напомня за нещастният инцидент който взе жертва на "Писта Варна".Публикувам карта на трасето и рекламни материали на "Писта Бургас"Обърнете внимание на схемата за да разберете къде са предвидените места за зрители.Пожелавам на всички присъстващи много положителни емоции,за останалите ще има снимки и клипове.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    #2
    Малко снимки от провелите се днес тренировки.ПП. И един клип -http://www.youtube.com/watch?v=7lbmTvme5ks
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      Краси,ти ли си правил снимките?За една бройка не си ме снимал и мен.Аз съм до Паунов,облегнал се небрежно на Евото.Два дена бях на пистата,но не познавам никой от Бургас.
      Octavia RS
      Evo 10-служебната играчка.

      Коментар


        #4
        Аз ходих със сина ми, но позяпахме половин час и си тръгнахме. Много тъпо измислени бяха местата за зрители. Почти нищо не можеше да се види...
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          Red Storm написа:
          Краси,ти ли си правил снимките?За една бройка не си ме снимал и мен.Аз съм до Паунов,облегнал се небрежно на Евото.Два дена бях на пистата,но не познавам никой от Бургас.
          Да не си на някоя от тези снимки??
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #6
            Red Storm написа:
            Краси,ти ли си правил снимките?За една бройка не си ме снимал и мен.Аз съм до Паунов,облегнал се небрежно на Евото.Два дена бях на пистата,но не познавам никой от Бургас.
            И аз май не съм те хванал :

            Коментар


              #7
              Red Storm написа:
              Краси,ти ли си правил снимките?За една бройка не си ме снимал и мен.Аз съм до Паунов,облегнал се небрежно на Евото.Два дена бях на пистата,но не познавам никой от Бургас.
              ААА,колега как няма да се обадиш.Влизаш в темата за срещите в Бургас и пишеш че си Бургас.Другия вариант е да се обадиш по телефона да се разберем къде да се видим(има го в темата"телефон за спешна помощ във всеки град".Не ме ли забеляза с със суитчера на ФИАТ бях на първа линия,единствения калпазанин със стол,бях се настанил точно пред изхода на колите. И друг колега беше там,даже се грижеше за реда пред бързия бокс,едно височко момче с черен елек на OMP,казва се Стоян(бавареца му е ника)той е от Вромос Бургас и беше през цялото време там.Телефона ми е 0885 08 22 83.когато имаш път се обади.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                #8
                immortal,хванал си ме.На втората снимка настройвам камерата.
                Octavia RS
                Evo 10-служебната играчка.

                Коментар


                  #9
                  Краси,аз се движех около колата на Паунов с едни големи слушалки.Невъзможно е да не сме се видели.Както и да е. Малко снимки и от мен.
                  Octavia RS
                  Evo 10-служебната играчка.

                  Коментар


                    #10
                    Колеги,а този трабант с какъв мотор е ?Сигорно е в Х група , но определено ми е интересно двигателя.Благодаря предварително !

                    Коментар


                      #11
                      Двигателя е от Рено Kлио 1.8 16V.
                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        #12
                        А двигателя на ей това голфоподобно нещо:...е от мотоциклет Хонда (доколкото разбрах), 1100 куб.см., над 200 коня при 11000 об/мин. Естествено че победи в класа си, нямаше равен.

                        Коментар


                          #13
                          gamma написа:
                          Двигателя е от Рено Kлио 1.8 16V.
                          Правилно.Състезава се в Х3,до 2000см.Не го познавам лично,но добре го кара.А Голфа в в Х1,до 1300см,пилотиран от Сашо Антов..Ако не бяха декласирали Антон с Хондата(Х2,до 1600см),щеше да стане още по-интересно. Чакаме състезанието в Хасково.
                          Octavia RS
                          Evo 10-служебната играчка.

                          Коментар


                            #14
                            А бе, Краси, той тоз сайт (prikachi.com) и той като bgphoto.net... ту го има, ту го няма... мяза на тока по Виденово време...

                            Коментар


                              #15
                              Immortal написа:
                              А бе, Краси, той тоз сайт (prikachi.com) и той като bgphoto.net... ту го има, ту го няма... мяза на тока по Виденово време...
                              Мани на сиренето от днешно време ми мяза.Ту е с мляко,ту е без. Ползвам го че е нашенски и е по бърз със отварянето на снимките.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар

                              Working...
                              X