Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скоростна кутия 131

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скоростна кутия 131

    Продажам скоростна кутия от фиат 131 ако някой му трябва за се обади преди края на следващата седмица после я разглобявам и отива на пункта за цветни метали 0888788357

    #2
    4 или 5 скорости? (ако още не е на скап де) и колко пари?

    Коментар


      #3
      5 скорости студено ми е да се занимавам май, 80 лв. какво ще кажешкутията е здрава свалена от двигатела с маслото и тампона на карданаимам и заден мост ако те интересува само кардана малко го понарязах :"))

      Коментар


        #4
        aз съм същия този, дето ти се обади на мобилния всъщност искам да я присаждам на Жигула - чувал съм, че става с малко разпробиване на тунела при лоста... Навит съм да я взема, стига да няма изключващи предавки или други някакви проблеми по нея. Дал съм номера ти на мой познат от Варна, който скоро има път към София, той ще я вземе и ще ти я плати

        Коментар


          #5
          здрава е няма предавки да изключват самоче скоростният лост не е като на жигулата тои е изнесен нагоре и назат над гуменото каресхте трябжа да изрежеш малко ламарини за да излезе, хмм ще видя дали изхвърлих ламарината дето е на кутията, можеш да видиш какви са разликите + това че от 131 е 5 скороти
          Прикачени файлове

          Коментар

          Working...
          X