Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с клаксона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с клаксона

    Колеги не ми работи клаксона или работи много слабо .Според мен не дава хубав контакт някъде , но нямам представа как се оправя .Някои знае ли как се оправя бибитка на Пунто . Благодаря .
    Слагайте си коланите

    #2
    Re: Проблем с клаксона

    BOIT написа:
    Колеги не ми работи клаксона или работи много слабо .Според мен не дава хубав контакт някъде , но нямам представа как се оправя .Някои знае ли как се оправя бибитка на Пунто . Благодаря .
    За да разбереш дали е от клаксона или е контактен проблема,изкарай го и го вкл-директно към акумулатора,ако работата е същата,отзад има едно болче за регулиране,завърти го внимателно,1/4 до 1/2 оборот наляво или надясно-трябва да се оправи,ако проблема е от разрегулиране...ако проблема е контактен,тръгваш по жиците...Успех !
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      Или самите тромби (при мен са 2) са се понапълнили с кал и други гадосри - сваляш, надвесваш надолу с главата и чукаш отстрани с нещо метално да поизпада пълнежа.
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Мерси за съветите тия дни като ми остане време ще отворя да видя дали мога да се справя.
        Слагайте си коланите

        Коментар


          #5
          Но си облечи стари дрехи и се въоръжи с търпение че под калника е страшно-успех колега
          Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
          Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
          Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

          Коментар


            #6
            Аз си харесах тромби като на камионите...... Около 30 лв ама мога да докара на някой инфаркт.
            Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
            Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
            Совалката средно на LPG
            Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

            Коментар


              #7
              Днеска тотално отказа и в неделя ще я карам на един приятел да я види защото аз нещо не се справям с ремонтната дейност а и тва което не го разбирам не си пъхам ръчичките там. Много е дразнещо без бибка
              Слагайте си коланите

              Коментар

              Working...
              X