Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диагностика за всякакви италянки до 99г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Диагностика за всякакви италянки до 99г

    Здравейте колеги някой от вас знаят вече че имам егзаминер който позволява диагностика на коли до 99-та година Който има нужда да звънка - телефона ми е 0888 232 484 - Бобо
    Lancia Delta 2.0 16v

    #2
    Интерисувам се по този вапрос.Пишете повече.За кои коли става вапрос?

    Коментар


      #3
      ами за всички модели до 99г повече инфо на телефона,не е импулсен спокойно.
      Lancia Delta 2.0 16v

      Коментар


        #4
        niki-25 написа:
        ами за всички модели до 99г повече инфо на телефона,не е импулсен спокойно.
        Я преди да звънкам по телефона, кажи за моето бертоне имаш ли данни ?? модела е Фаит Бертоне 1500 5 скорости, 1982 г. Юни
        lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
        ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
        Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

        Коментар


          #5
          Чакай да си бутна темата нагоре, че изкарах дълго море :D Мисля че има и отзиви Колегата x 1/9 също вече ме познава

          Alfa 145 QV Turbo
          Fiat Brava JTD '01

          Коментар


            #6
            bobo написа:
            Чакай да си бутна темата нагоре, че изкарах дълго море :D Мисля че има и отзиви Колегата x 1/9 също вече ме познава
            ДА !!!! е верно до Бертонето така и не стигна .. ама за Ланчииката много помогна да знаеш то проблема малко задълба там.... ама това е за друга тема
            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

            Коментар

            Working...
            X